Kariéra

Naše společnost podnikající v oblasti dodávek vodohospodářských výrobků, expandující do zahraničí, hledá vhodné kandidáty na uvedené pracovní pozice.

Obchodní zástupce pro dodávky zařízení na čištění odpadních a průmyslových vod, případně úpravny vod

Náplň práce

  • Budování a rozvíjení obchodních kontaktů.
  • Projektové a finanční řízení s orientací na kladný výsledek.

 Očekáváme

  • Prokazatelné obchodní výsledky.
  • Schopnost motivovat a řídit tým.
  • Ochotu plnit cíle v termínu i za cenu vyššího pracovního nasazení.
  • Schopnost systematicky pracovat a řídit více projektů najednou.

 Odborné předpoklady

  • Zkušenost práce s řízením obchodu a vedením lidí.
  • Výborná znalost angličtiny, ruština výhodou (export manažer).
  • Znalost z oboru dodávání vodohospodářských výrobků (VUT, VŠCHT).
  • Řidičský průkaz sk. B.
  • Základní počítačové dovednosti.

 Nabízíme

  • Samostatnou práci s možností využití vlastní iniciativy.
  • Mzdu vázanou na hospodářský výsledek, zohlednění referencí a zkušeností.
  • Mobilní telefon, notebook, služební vůz i k soukromým účelům.
  • Profesionální vzdělávání pro osobní růst, účast na konferencích.

Pracoviště: kancelář v Brně, cestování k zákazníkům.

Životopisy zasílejte na polaskova@asio.cz. Více informací u paní Poláškové (tel.: 548 428 108, mobil: 608 745 854).

Technolog/senior pro zařízení na čištění průmyslových vod
Technolog/senior pro zařízení na úpravu vody

Náplň práce

  • Zpracovávání technologických návrhů řešení v příslušném odvětví.
  • Zpracování technologické a projektové dokumentace (basic design, PFD, PID, bilanční schéma a výpočty).
  • Odborný technologický dohled nad realizací zakázek v terénu.
  • Spolupráce s oddělením RD při zavádění technologických inovací do praxe.

Požadujeme

  • Schopnost samostatně navrhovat řešení, zpracovávat technické části nabídky.
  • Ochota plnit úkoly v termínu i za cenu vyššího pracovního úsilí, ochotu cestovat i do zahraničí.
  • Schopnost systematicky pracovat na více projektech najednou.
  • Schopný pracovat v týmu, navazovat na práci ostatních a dále se odborně vzdělávat.

Odborné dovednosti

  • VŠ vzdělání se zaměřením na čištění vod ( VUT, VŠCHT apod.).
  • Zkušenost práce technologa v oblasti navrhování procesů a technologií čištění odpaní vody (fyzikálně - chemické procesy, filtrace, membránové procesy, dezinfekce).
  • Praxe na obdobné pozici min.3 roky (5 let výhodou), pozice junior vhodná i pro absolventy.
  • Znalost AJ na komunikativní úrovni (B1-B2), RJ výhodou.
  • Znalost práce na PC (MS Office, AutoCad LT 2017 popř. MS Visio), znalost procesní dokumentace (procesní a bilanční diagramy).

Nabízíme

  • Nadprůměrnou mzdu odpovídající odborné zkušenosti a praxi a zajímavé prémiové bonusy odpovídající pracovním výkonům a výsledkům.
  • Zázemí stabilní společnosti s moderním vybavením, infrastrukturou a vlastním výzkumným střediskem, příjemný kolektiv spolupracovníků a managementu.
  • Zajímavou práci v perspektivním oboru s možností využití vlastního potenciálu a zejména dalšího profesního i osobního rozvoje.
  • Spolupráci s předními tuzemskými i zahraničními firmami v oboru.
  • Mobilní telefon, notebook s možností využití i k soukromým účelům.
  • Profesionální vzdělávání pro osobní růst, možnost dále se odborně vzdělávat.
  • Příspěvek na volnočasové aktivity, volná pracovní doba.

Konstruktér technologických celků

Náplň práce

  • Samostatné zpracování a řešení technologického zadání do projektu.
  • Zpracování výrobních podkladů, dokumentace.
  • Konzultace a upřesňování s výrobou.

Očekáváme

  • Odborný přístup, samostatnost, praktické zkušenosti.
  • Ochotu plnit cíle v termínu.
  • Schopnost systematicky pracovat.

  • Zkušenost práce s navrhováním konstrukčních řešení.
  • Strojní zaměření (VŠ, SŠ).
  • Znalost statiky výhodou.
  • Znalost SW SolidEdge nebo obdobný SW.

Nabízíme

  • Mzdu odpovídající odborné zkušenosti a praxi a zajímavé prémiové bonusy odpovídající pracovním výkonům a výsledkům, výkonností prémie.
  • Profesionální vzdělávání pro osobní růst, možnost účasti na mezinárodních konferencích.
  • Pohyblivá pracovní doba.

Pracoviště: kancelář v Brně.

Kontakty

ASIO, spol. s r.o.
Kšírova 552/45
619 00 Brno
ID datové schránky: 9nwzka6

ASIO NEW, spol. s r.o.
619 00 Brno
ID datové schránky: z9g8vaw

tel.: 548 428 111
e-mail: asio@asio.cz