Kariéra

Technolog senior/junior v oboru čištění odpadních vod

Česká společnost ASIO spol. s.r.o., podnikající více než 20 let v oblasti komplexních technologických dodávek a vodohospodářských výrobků v oboru úpravy a čištění vod, která patří mezi přední tuzemské firmy expandující i do zahraničí, zabývající se též výzkumem, hledá vhodného kandidáta na uvedený post.

Náplň práce

  • zpracovávání technologických návrhů řešení čištění OV v různých aplikačních odvětvích
  • zpracování technologické a projektové dokumentace (basic design, PFD, PID, bilanční schéma a výpočty)
  • odborný technologický dohled nad realizací zakázek v terénu
  • spolupráce s oddělením RD při zavádění technologických inovací do praxe

 Požadujeme

  • schopnost samostatně navrhovat řešení, zpracovávat technické části nabídky
  • ochota plnit úkoly v termínu i za cenu vyššího pracovního úsilí, ochotu cestovat i do zahraničí
  • schopnost systematicky pracovat na více projektech najednou
  • schopný pracovat v týmu, navazovat na práci ostatních a dále se odborně vzdělávat

 Odborné dovednosti

  • VŠ vzdělání se zaměřením na čištění vod ( VUT, VŠCHT, apod.)
  • zkušenost práce technologa v oblasti navrhování procesů a technologií čištění odpaní vody (fyzikálně - chemické procesy, filtrace, membránové procesy, dezinfekce)
  • pro pozici Senior praxe na obdobné pozici min.3 roky (5 let výhodou), pozice junior vhodná i pro absolventy
  • znalost AJ na komunikativní úrovni (B1-B2), RJ výhodou
  • znalost práce na PC (MS Office, AutoCad LT 2017 popř. MS Visio), znalost procesní dokumentace (procesní a bilanční diagramy)
  • řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • po 3 měsíční zkušební době pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • nadprůměrnou mzdu odpovídající odborné zkušenosti a praxi a zajímavé prémiové bonusy odpovídající pracovním výkonům a výsledkům
  • zázemí stabilní české společnosti s moderním vybavením, infrastrukturou a vlastním výzkumným střediskem, příjemný kolektiv spolupracovníků a managementu
  • zajímavou práci v perspektivním oboru s možností využití vlastního potenciálu a zejména dalšího profesního i osobního rozvoje
  • spolupráci s předními tuzemskými i zahraničními firmami v oboru
  • mobilní telefon, notebook s možností využití i k soukromým účelům
  • profesionální vzdělávání pro osobní růst, možnost dále se odborně vzdělávat
  • příspěvek na volnočasové aktivity, volná pracovní doba

Pracoviště: kancelář v Brně, cesty k zákazníkům po celé ČR, případně zahraničí

Termín nástupu: 08/09 2017

V případě zájmu zašlete CV na e-mail: polaskova@asio.cz , výběrové řízení 08/2017

Životopisy zasílejte na polaskova@asio.cz. Více informací u paní Poláškové (tel.: 548 428 108, mobil: 608 745 854).

Přijmeme specialistu v oblasti logistiky a přípraváře pro oddělení servisu

Pracovní náplň
- příjem, zpracování a logistika příchozích objednávek od zákazníků
- vypracování cenových nabídek a komunikace se zákazníky
- příprava a koordinace servisních výjezdů
- zajištění materiálu pro servis (efektivní řízení nákupu)
- zpracování montážních protokolů a podkladů pro fakturaci

Požadujeme:
- plné pracovní nasazení  v rámci plnění zadaných úkolů
- manuální zručnost
- komunikativnost a ochotu a s tím související schopnost řešit i náročnější úkoly se zákazníky
- ŘP skupiny B
- vzdělání střední odborné s maturitou
- dobrá znalost MS Excel

Podmínkou je rovněž velmi dobrý zdravotní stav (fyzická zdatnost) a morální bezúhonnost. Výhodou je zkušenost s obdobnou prací, případně doložené reference.

Nabízíme produktové finanční ohodnocení (mzdu vázanou na zisk), mobilní telefon, příspěvek na penzijní pojištění, 3 dny sick day. Možnost dále se rozvíjet a vzdělávat, práci v příjemném kolektivu.

Kontakty

ASIO, spol. s r.o.
Kšírova 552/45
619 00 Brno
ID datové schránky: 9nwzka6

ASIO NEW, spol. s r.o.
619 00 Brno
ID datové schránky: z9g8vaw

tel.: 548 428 111
e-mail: asio@asio.cz