Filtry manuální

Kontaktní osoby

Photo: Ing. Rostislav Dvořák
Ing. Rostislav Dvořák
Tel.: 548 428 164
Mobil: 601 358 362
E-mail: dvorak@asio.cz

Photo: Filtrační housing  Aqua FP3/3

Filtrační housing Aqua FP3/3

Housing o délce 93/4“ nebo 20“ (250 nebo 500 mm) pro umístění zvolené filtrační vložky. Nejčastěji se používají vložky z vinutého nebo lisovaného polypropylenu, nylonová síta nebo kontejnery s náplní aktivního uhlí či jiného filtračního média.

více
Photo: RLA Vložky pro mechanickou filtraci (nylon síto)

RLA Vložky pro mechanickou filtraci (nylon síto)

Vyztužené vložky s filtrační bariérou tvořenou omyvatelnou nylonovou síťkou o porózitě 80, 250 nebo 430 mikrometrů. Vložky se používají jako hrubá předfiltrace před jemnějšími, například polypropylenovými vložkami, anebo jako pojistná filtrace proti nečistotám uvolněným ze starého vodovodního řádu.

více
Photo: FA Vložka pro mechanickou filtraci (vinutý polypropylen)

FA Vložka pro mechanickou filtraci (vinutý polypropylen)

Vložky pro středně jemnou (50-20-10 µm) až jemnou filtraci na úroveň 5µm nebo 1 µm. Používají se k odstraňování jemného zákalu anebo jako ochrana zařízení citlivých na sebemenší mechanické znečištění, jako například stanice reverzní osmózy nebo ultrafiltrace.

více
Photo: GAC Vložka s aktivním uhlím

GAC Vložka s aktivním uhlím

Kontejnery s aktivním uhlím se použijí pro odstranění nežádoucí chuti z vody, zápachu, odstranění zbytkového chloru, pesticidů a jiných organických látek a také některých těžkých kovů.

více
Photo: Prázdný CV kanystr pro vložku FP3/3

Prázdný CV kanystr pro vložku FP3/3

Univerzální kontejner pro jakoukoliv filtrační náplň jako je písek, iontoměnič pro snížení tvrdosti či obsahu dusičnanů, aktivní uhlí, katalyzátor pro snížení železa a manganu apod. Použijí se především tam, kde objem protečené vody je přiměřeně malý a neospravedlní náklad na větší zařízení například se zpětným proplachem či automatickou regenerací. Za určitých podmínek lze ale i v tomto případě náplň proplachovat či regenerovat.

více

 

Kontakty

ASIO, spol. s r.o.
Kšírova 552/45
619 00 Brno
ID datové schránky: 9nwzka6

ASIO NEW, spol. s r.o.
Kšírova 552/45
619 00 Brno
ID datové schránky: z9g8vaw

tel.: 548 428 111
e-mail: asio@asio.cz