Na téma recyklace navazuje modrozelená infrastruktura

Datum: 15.11.2019
obrázek
Na přelomu října a listopadu úspěšně proběhly v Brně a v Praze semináře na téma recyklace.

Recyklace jako způsob nakládání s odpadem, který směřuje k jeho dalšímu využití, je aktuálním tématem dnešní doby a přímo se dotýká i oblasti vodohospodářství. Právě recyklací se zabývaly naše podzimní semináře, v rámci kterých zazněly přednášky o recyklaci odpadních vod v průmyslu, recyklaci šedých vod v bytových domech, rekuperaci tepla z odpadních vod nebo různých způsobech úspory energií a ovlivnění mikroklimatu (modrozelená infrastruktura – zelené střechy, zelené stěny, zasakovací rošty pro propustné povrchy AS-TTE ROŠTY).

Nyní navazujeme sérií seminářů na téma Modrozelená infrastruktura…aneb vize, technická řešení a legislativa na modro-zelené téma. Cílem seminářů je představit vizi modrozelené infrastruktury, technická řešení a konkrétní situace, ve kterých je můžete využít. Co rozhoduje při uvažování klíčových manažerů, a jaká řešení podporuje nebo nepodporuje legislativa? Na jaké překážky můžete narazit, a jak je můžete překonat? 

Semináře odstartují 30.1. v Brně a následně proběhnou na dalších 8 místech v rámci celé ČR. Podrobné informace najdete v sekci SEMINÁŘE. Těšíme se na setkání s vámi.

Mgr. Andrea Binková

 

Kontakty

ASIO TECH, spol. s r.o.
Kšírova 552/45
619 00 Brno
ID datové schránky: 9nwzka6

ASIO NEW, spol. s r.o.
Kšírova 552/45
619 00 Brno
ID datové schránky: z9g8vaw

tel.: 548 428 111
e-mail: asio@asio.cz
 


Chcete dostávat informace z oboru, pozvánky na akce, novinky a důležité informace? Přihlašte se!

required

required

required