Hledáme kolegu na pozici "Pracovník realizačního týmu"

3. 2. 2021

Společnost ASIO TECH, spol. s r.o., podnikající více než 25 let v oblasti komplexních technologických dodávek vodohospodářských zařízení, zabývající se též šetrným hospodařením s vodou a inovativními řešeními, expandující jak v tuzemsku, tak i v zahraničí, hledá vhodného kandidáta na pozici "Pracovník realizačního týmu".

Pracovník realizačního týmu

Odborné požadavky:

- VŠ nebo SPŠ se zaměřením na stavebnictví či vodní hospodářství

- praxe na pozici realizátora vítána

- schopnost čtení výkresové dokumentace

- dobrá znalost anglického jazyka (není podmínkou)

- ŘP skupiny B, znalost technologických procesů čištění výhodou

- autorizace v některém z oboru stavitelství je výhodou

Osobnostní předpoklady:

- komunikativní a organizační schopnosti

- ochota cestovat po ČR občas i zahraničí

- ochota splnit úkol v termínu i za cenu vyššího pracovního nasazení

- schopnost samostatně pracovat na zadaném úkolu

- vést tým lidí, subdodavatelů

Náplň práce:

- příprava a řízení průběhu realizace zakázky

- komunikace s dodavateli a investory

- řízení nákupu zboží a služeb

Nabízíme:

- zajímavou práci s možností využití vlastní iniciativy

- práci v dynamickém a přátelském týmu

- mzdu s procentuální motivační složkou

- automobil i pro osobní využití

- mobilní telefon, notebook, zaměstnanecké benefity

- profesionální vzdělávání – semináře, odborné konference

Životopisy zasílejte na: polaskova@asio.cz