City For The Future (Budapest, 2022)

Datum: 7.6.2022
obrázek
Představit česká řešení pro chytrá města patří tradičně ke společným aktivitám zahraniční kanceláře CzechTrade Maďarsko a Velvyslanectví České republiky v Budapešti.

Představit česká řešení pro chytrá města patří tradičně ke společným aktivitám zahraniční kanceláře CzechTrade Maďarsko a Velvyslanectví České republiky v Budapešti, a to již od roku 2018. Ani covidová přestávka neubrala akci na významu, právě naopak. Díky podpoře Ministerstva průmyslu a obchodu a Ministerstva pro místní rozvoj vznikl zcela nový koncept s označením City For The Future. Přináší inovativní přístupy jak v technické rovině, například 3D sken expozice nebo interaktivní video prezentace, tak v rovině udržitelnosti. Podpůrné webové stránky www.cityforthefuture.com se staly místem organicky se rozrůstajícího katalogu poskytovatelů českých řešení. Počítá se tak s dlouhodobou prezentací zapojených subjektů.
 
Akci navštívili obchodníci nejen z Maďarska, ale i z dalších zemí v regionu. Díky použití sofistikovaného registračního software B2Match měly české firmy možnost sjednat si předem i během konání akce schůzky se zahraničními návštěvníky. Registrovaných bylo přes 400 osob.  

Jako ASIO jsme mimo jiné představili chytrý strom AS-SMART TREE (AS-POUSTR), zasakovací rošty pro zpevněné propustné povrchy AS-TTE ROŠT a vegetační pytle AS-GREEN SLOPE. Veletrh bych velmi milou a zajímavou příležitostí se setkat nejen se zástupci měst. Děkujeme moc za možnost účastnit se a za perfektní organizaci ze strany Czech Trade Budapest... a v neposlední řadě poděkování patří i kolegům z ASIO HU za reprezentaci.

City For The Future 2022

https://www.czechtrade.cz/media/clanky-a-rozhovory/2022/2Q/city-for-the-future-se-vraci-do-madarska-ceska-chy 

 

Kontakty

ASIO TECH, spol. s r.o.
Kšírova 552/45
619 00 Brno
ID datové schránky: 9nwzka6

ASIO NEW, spol. s r.o.
Kšírova 552/45
619 00 Brno
ID datové schránky: z9g8vaw

tel.: 548 428 111
e-mail: asio@asio.cz
 


Chcete dostávat informace z oboru, pozvánky na akce, novinky a důležité informace? Přihlašte se!

required

required

required