Činnost skupiny ČAO při CzWA

Datum: 5.3.2013
ASIO, spol. s r.o. jako firma (korporátní člen) i jeho zaměstnanci se podílí na činnosti odborných skupin této významné odborné asociace.

Jednou z nejaktivnějších skupin je skupina ČAO pro malé čistírny a odlučovače. Vedle aktivit spojených s přípravou norem a připomínkováním legislativy pořádá skupina, již tradičně, seminář s tématikou čištění odpadních vod pro horské oblasti, CHKO, atd.
Také letos se tato významná akce připravuje a to na 30.5.2013 do oblastí Králického sněžníku – podrobnosti najdete na stránkách www.czwa.cz. Také letos je připravena řada novinek i praktických zkušeností s dodávkami decentrálních řešení jak pro dodavatele, tak i legislativce.  Po seminářích, kdy jsme putovali obrazně i ve skutečnosti k pramenům Labe to tentokrát bude k pramenům Moravy.

V souvislosti s činností skupiny ČAO vznikla i knížka zabývající se problematikou „vody v domě“ – a sice vydaná v nakladatelství GRADA – autorský kolektiv vedl profesor Šálek, který je spjat s řešením přírodních způsobů čištění, ale kniha obsahuje kompletní přehled současných možností… Vedle klasických prodejen bude k dostání i na našem ASIO e-shopu.

Karel Plotěný

 

Kontakty

ASIO TECH, spol. s r.o.
Kšírova 552/45
619 00 Brno
ID datové schránky: 9nwzka6

ASIO NEW, spol. s r.o.
Kšírova 552/45
619 00 Brno
ID datové schránky: z9g8vaw

tel.: 548 428 111
e-mail: asio@asio.cz
 


Chcete dostávat informace z oboru, pozvánky na akce, novinky a důležité informace? Přihlašte se!

required

required

required