Nekupujte dehydrátor v pytli!

Datum: 21.11.2013
Chcete odvodňovat kal vznikající ve vašem provozu nebo čistírně? Chcete se, ale nejdříve přesvědčit, že právě ten Váš kal půjde na spirálovém dehydrátoru dobře odvodňovat? Přijedeme za Vámi s mobilní odvodňovací jednotkou s veškerým příslušenstvím a funkci ověříme přímo u Vás.

Spirálový dehydrátor umožňuje odvodňovat nejenom čistírenské kaly z biologických procesů, ale také kaly flotační, chemické a další. Nejenom u těchto méně obvyklých aplikací je vhodné funkci odvodňovací technologie ověřit v reálných podmínkách. Společnost ASIO nabízí mobilní sestavu na odvodnění kalů pomocí AS-DEHYDRÁTORu. Celá sestava je umístěna na přívěsném vozíku a k funkci je třeba pouze zdroj elektrické energie a provozní vody.

 mobilní dehydrátor

Na přívěsném vozíku je umístěn spirálový dehydrátor, flokulační stanice pro přípravu roztoku flokulantu, dávkovací čerpadlo flokulantu a rozvaděč s řídicím systémem. Kal je na jednotku dopravován ponorným kalovým čerpadlem. Vozík je vybaven pružnými hadicemi s rychlospojkami, které slouží k rychlému propojení přívodu kalu a odvodu fugátu přímo na místě. Vlastní zprovoznění je otázkou několika desítek minut.

Po dohodě lze v předstihu provést flokulační zkoušky, během kterých budou vytipovány vhodné flolulanty pro danou aplikaci. Při testování lze ověřit různé varianty technologického uspořádání linky odvodnění kalů. Tedy např. odběr kalu nejenom z kalové nádrže, ale i přímo z dosazovací nádrže nebo z aktivace. V případě zájmu o předvedení dehydrátoru přímo u Vás se prosím obraťte na ASIO, spol. s r.o.

Ing. Ondřej Unčovský

 

Kontakty

ASIO TECH, spol. s r.o.
Kšírova 552/45
619 00 Brno
ID datové schránky: 9nwzka6

ASIO NEW, spol. s r.o.
Kšírova 552/45
619 00 Brno
ID datové schránky: z9g8vaw

tel.: 548 428 111
e-mail: asio@asio.cz
 


Chcete dostávat informace z oboru, pozvánky na akce, novinky a důležité informace? Přihlašte se!

required

required

required