ASIO členem JmSK

Datum: 28.5.2014
obrázek
ASIO, spol. s r.o. se stalo členem Jihomoravského stavebního klastru.

Občanské sdružení Jihomoravský stavební klastr (JmSK) bylo založeno v roce 2012 jako volné seskupení subjektů podnikajících ve stavitelství. Je neziskovou organizací, ustavenou   za účelem popularizace zásad udržitelné výstavby, posílení spolupráce mezi členy klastru, zajištění trvalého přísunu informací o novinkách technologiích, legislativě, ekonomických a sociálních souvislostech procesu udržitelné výstavby.

Klastr je otevřeným sdružením, připraveným na přijímání nových členů bez omezení a diskriminace. Klastr sdružuje členy na základě společného zájmu a cílů.

Klastr postupně rozvíjí své činnosti v oblasti vzdělávání, podpory odborného školství (zejména učňovského a středního) a v oblasti vývoje pokrokových stavebních technologií a postupů. Klastr si klade za cíl přispívat ke kultivaci podnikatelského prostředí ve stavitelství a souvisejících oborech v jihomoravském kraji, spoluvytvářet pozitivní obraz oboru u veřejnosti a podporovat principy udržitelné výstavby ve všech souvislostech.

Michal Plotěný

 

Kontakty

ASIO TECH, spol. s r.o.
Kšírova 552/45
619 00 Brno
ID datové schránky: 9nwzka6

ASIO NEW, spol. s r.o.
Kšírova 552/45
619 00 Brno
ID datové schránky: z9g8vaw

tel.: 548 428 111
e-mail: asio@asio.cz
 


Chcete dostávat informace z oboru, pozvánky na akce, novinky a důležité informace? Přihlašte se!

required

required

required