Vodohospodári v priemysle po 46.

Datum: 24.11.2014
obrázek
V krásném prostředí Liptova se uskutečnilo již 46. setkání slovenských průmyslových vodohospodářů. Již tradičně jsme nechyběli ani my a naše „inovativní přístupy“.

Již tradičně jsme nechyběli ani my a naše „inovativní přístupy“- tentokrát jsme jen tak mimochodem vyvraceli bludy okolo rozpustnosti uhlovodíků a prezentovali, jak se s nimi vypořádat ve stylu naší firemní strategie (NEW) s minimální produkcí odpadů s maximální možností recyklace použité vody pomocí membrán. Odprezentovány byly výsledky projektu uhlovodíky a zařízení  AS-UFOil a hlavně nadějné výsledky použití membránových technologií na separaci uhlovodíků z použitých vod.

No a pak jsme nezklamali očekávání účastníků, alespoň tak mi to bylo několikrát řečeno, a přišli jsme zase s něčím, co většina z přítomných zatím neznala – nulamocné železo a feráty v použitých vodách … Dokonce nám byla složena poklona v tom smyslu, že kvůli nám odjíždí někteří až úplně nakonec, protože většinou máme jednu z posledních přednášek a má smysl si na ni počkat. Asi by bylo dobré v této tradici pokračovat, podpořit tak naši image inovativní firmy a tak doufejme, že zase na shledanou na Liptově.

Konferencia vodohospodárov v priemysle

Pro dokreslení atmosféry – z oken bylo vidět nádherné panorama nízkých Tater (venku sluníčko a 17oC), případně Vysokých Tater a „pod lavicí“ se během méně zajímavých přednášek četlo naše ASIOnews.

Ing. Karel Plotěný

 

Kontakty

ASIO TECH, spol. s r.o.
Kšírova 552/45
619 00 Brno
ID datové schránky: 9nwzka6

ASIO NEW, spol. s r.o.
Kšírova 552/45
619 00 Brno
ID datové schránky: z9g8vaw

tel.: 548 428 111
e-mail: asio@asio.cz
 


Chcete dostávat informace z oboru, pozvánky na akce, novinky a důležité informace? Přihlašte se!

required

required

required