TOP 100 MARTIN Membrane Systems AG

Datum: 11.7.2015
obrázek
V posledních dnech nás potěšila radostná zpráva o tom, že náš dvorní dodavatel membránových modulů získal uznávanou cenu za inovace a byl zařazen mezi inovativní TOP 100.

V posledních dnech nás potěšila radostná zpráva o tom, že náš dvorní dodavatel membránových modulů získal uznávanou cenu za inovace a byl zařazen mezi inovativní TOP 100, což vypovídá o tom, že je jedním z nejinovativnějších firem v Německu, a to díky  inovovanému membránovému modulu (nižší hmotnost, lepší vlastnosti co se týká proudění filtrem), a to zrovna v době, kdy byla postavena a otevřena nová výrobna s plně automatizovaným provozem. Pro ty, kteří nevládnou němčinou – z proslovu profesora Dohmana na videu – Martin Systems je nejstarší a nejdéle pracující firma v oboru membrán pro komunál (1988) – konec videa je pak anglicky, ale i z obrazové části je zřejmé jak nová výroba vypadá.

Zajímavostí je, že obdobnou linku otevřel v podstatě i největší konkurent v oblasti výroby membránových modulů MICRODYN-NADIR GmbH. Na evropském trhu je tak k dispozici značná výrobní  kapacita pro moduly pro MBR. Což znamená, že se dá očekávat další rozmach MBR a jejich zvýšení konkurenceschopnosti ….

Ing. Karel Plotěný

 

Kontakty

ASIO TECH, spol. s r.o.
Kšírova 552/45
619 00 Brno
ID datové schránky: 9nwzka6

ASIO NEW, spol. s r.o.
Kšírova 552/45
619 00 Brno
ID datové schránky: z9g8vaw

tel.: 548 428 111
e-mail: asio@asio.cz
 


Chcete dostávat informace z oboru, pozvánky na akce, novinky a důležité informace? Přihlašte se!

required

required

required