Kolik nevyužité vody Vám odtéká z domácnosti?

Datum: 17.9.2015
Před několika málo dny byl do ostrého provozu spuštěn nový web voda v domě.cz, jehož posláním je přiblížit i úplným laikům možnosti, jak šetřit vodu nejen v domě, ale třeba i na chatě nebo chalupě.

V menu si lze vybrat z několika možností podle toho, jakou vodu chceme využívat – zda dešťovou vodu, šedou vodu ze sprch, van a umyvadel nebo kombinaci obojího. Každá z možností je pak doplněna přehledným nákresem s odkazy na konkrétní výrobky, které k danému účelu podle našich zkušeností nejlépe poslouží.

Praktickým prvkem webu je přehledná kalkulačka, která vám po zadání několika údajů spočítá, kolik vody je možno ve vaší domácnosti recyklovat a jak velké množství srážkové vody lze za chytit a následně využít, např. na zalévání zahrady. Možná budete překvapeni, jak velké objemy vody to mohou být…

Postupně se bude rozšiřovat sekce s články, které doplní jednotlivé kategorie podrobnějšími informacemi, které by mohly zájemce o danou problematiku zajímat. Do budoucna je tedy naším cílem to, aby se na webu nacházely kompletní a ucelené informace k tématu využívání vody a její recyklace, což v důsledku povede ke snížení spotřeby vody a úsporám.

Navštivte nás i na webu www.vodavdome.cz a zkuste si na naší kalkulačce spočítat, kolik vody můžete ušetřit právě Vy!

voda v domě.cz

Mgr. Petra Kaderková

 

Kontakty

ASIO TECH, spol. s r.o.
Kšírova 552/45
619 00 Brno
ID datové schránky: 9nwzka6

ASIO NEW, spol. s r.o.
Kšírova 552/45
619 00 Brno
ID datové schránky: z9g8vaw

tel.: 548 428 111
e-mail: asio@asio.cz
 


Chcete dostávat informace z oboru, pozvánky na akce, novinky a důležité informace? Přihlašte se!

required

required

required