Král je mrtev, ať žije král… aneb legislativní změny

Datum: 8.3.2016
obrázek
Skončila série devíti seminářů s výše uvedeným názvem, jejímž hlavním cílem bylo seznámit naše příznivce s novinkami v oblasti legislativy, a to včetně toho, jak jsme se jako firma s těmito novinkami popasovali.

Semináře bereme jako dvousměrné – dáváme informace (často i naší konkurenci a legislativcům) a sloužíme tak oboru, a naopak získáváme za to informace zpětnou vazbou týkající se jednak samotných seminářům, jednak i praxe. Co nás příjemně překvapilo, byla velká návštěvnost a dále i to, že jsme se většinou trefili do toho, co bylo žádané – i když i letos byly některé přednášky hodnoceny rozporuplně. Většinou to tak je, že když jsou některé atypické přednášky přijímány u některé skupiny s nadprůměrným nadšením, tak jinou skupinou jsou vnímány jako zbytečné. Letos to platilo o přednášce „Bludy a omyly…“. (Má poznámka – možná obsah přednášky vysvětluje to, proč je to tak).

Závěr, který pro nás ze seminářů vyplynul:
-          Vzhledem ke změnám a průběžně doplňovaným reakcím jsme se rozhodli na toto téma natočit video, které bude shrnovat legislativní změny a firemní reakci na ně.

-          Ujistili jsme se, že z hlediska recyklace vod se opravdu jedná o českou revoluci v chápání nakládání s vodami – s odpadní vodou se bude často nakládat podle zákona o odpadech, což znamená „nachytřit“ se i v této oblasti a rychle na tuto skutečnost reagovat tak, jak nám velí naše firemní vize – v duchu NEW!

-          Pochopili jsme, že nebude koho kopírovat, alespoň ne v ČR, a ten, kdo se touto cestou vydá, bude muset prošlapávat chodníčky… Začínáme na tom pracovat, učit se a pak informace předávat dál.

-          Budeme vděční všem, kteří se s námi na tuto cestu vydají – odměnou jim budou nové možnosti a nová řešení, která zatím ostatní nevidí. Bude chvíli trvat, než jim to dojde.

… a tak platí, aby se to rýmovalo s nadpisem, že někteří jsou daleko, ale my jsme dál!

Ing. Karel Plotěný

 

Kontakty

ASIO TECH, spol. s r.o.
Kšírova 552/45
619 00 Brno
ID datové schránky: 9nwzka6

ASIO NEW, spol. s r.o.
Kšírova 552/45
619 00 Brno
ID datové schránky: z9g8vaw

tel.: 548 428 111
e-mail: asio@asio.cz
 


Chcete dostávat informace z oboru, pozvánky na akce, novinky a důležité informace? Přihlašte se!

required

required

required