Prezentace firmy ASIO, spol. s r.o. na Velvyslanectví České republiky v Bělehradě

Datum: 19.8.2016
obrázek
Na Velvyslanectví České republiky v Bělehradě konala prezentace firmy ASIO, spol. s r. o.

Na Velvyslanectví České republiky v Bělehradě konala prezentace firmy ASIO, spol. s r. o. na téma "Technologie pro čištění průmyslových odpadních vod." Tato akce byla organizována ve spolupráci s partnerskou společností Orbal Corp. Ltd. Setkání navazovalo na úspěšnou prezentaci společnosti ASIO, spol. s r.o. v roce 2014.

ASIO, spol. s r.o. na Velvyslanectví České republiky v Bělehradě

Prezentace byla zahájena úvodním slovem velvyslankyně Ivany Hlavsové, která mimo jiné zdůraznila bohaté zkušenosti a osvědčené technologie českých firem v oblasti čištění odpadních vod. Ochrana životního prostředí má prioritní význam v přístupových jednáních s EU. Česká republika je připravena podělit se o své dobré i špatné zkušenosti v této oblasti. Přednášejícími byli technolog Ing. Petr Straka za ASIO, spol. s r.o., zástupci naší pobočky v Chorvatsku a partneři Orbal Corp. Ltd.

ASIO, spol. s r.o. na Velvyslanectví České republiky v Bělehradě

Prezentace se setkala s velkým zájmem asi 40 hostů ze sektoru vodního hospodářství, chemického a potravinářského průmyslu a místních orgánů. ASIO, spol. s r.o. si vybudovala na srbském trhu pozici kvalitního a spolehlivého dodavatele a již na místě byly s potenciálními partnery diskutovány možnosti pro další rozšíření spolupráce.

Mgr. Zdeněk Hort

 

Kontakty

ASIO TECH, spol. s r.o.
Kšírova 552/45
619 00 Brno
ID datové schránky: 9nwzka6

ASIO NEW, spol. s r.o.
Kšírova 552/45
619 00 Brno
ID datové schránky: z9g8vaw

tel.: 548 428 111
e-mail: asio@asio.cz
 


Chcete dostávat informace z oboru, pozvánky na akce, novinky a důležité informace? Přihlašte se!

required

required

required