První instalace vestavby AS-Klärmax IDEAL PZV v ČR

Datum: 4.11.2016
obrázek
Poprvé, v rámci České republiky, byla instalována vestavba AS-Klärmax IDEAL EASY 16 EO PZV, která je určena pro dovybavení septiků nebo jímek na vyvážení.

Poprvé, v rámci České republiky, byla instalována vestavba AS-Klärmax IDEAL EASY 16 EO PZV, která je určena pro dovybavení septiků nebo jímek na vyvážení. Vhodným začleněním vestavby vznikne plnohodnotná aktivační aerobní čistírna odpadních vod. Na stávající čistírně odpadních vod pro skupinu rodinných domů v obci Dvorce investor dlouhodobě nedosahoval dostatečné efektivity čištění odpadních vod. Proto byl na základě stávajícího stavu, rozměrů nádrže a výšky nátoku a odtoku proveden prvotní výpočet pro zhodnocení, zda je stávající nádrž vhodná pro přestavbu technologie na systém s vestavbou AS-Klärmax IDEAL.

Součástí výsledné dodávky byla řídící jednotka, dmychadlo, aerační elementy, vzduchové hadice, nátokový a odtokový kus a odtoková mamutka s úchyty. O tom, že jde o skutečně jednoduchý systém, svědčí to, že úpravu nádrže, odstranění stávajícíí technologie, instalaci vestavby, propojení s řídící jednotkou a spuštění ČOV provedl sám investor.

vestavba AS-Klärmax IDEAL

 

Kontakty

ASIO, spol. s r.o.
Kšírova 552/45
619 00 Brno
ID datové schránky: 9nwzka6

ASIO NEW, spol. s r.o.
Kšírova 552/45
619 00 Brno
ID datové schránky: z9g8vaw

tel.: 548 428 111
e-mail: asio@asio.cz
 


Chcete dostávat informace z oboru, pozvánky na akce, novinky a důležité informace? Přihlašte se!

required

required

required