Anaerobie, léky, drogy, smrad a legislativa - pozvánka na seminář

Datum: 19.10.2016
obrázek
Váháte - neváhejte! Přijďte si pro bonus. Už tak atraktivní témata a přednášející letošních podzimních seminářů se nám podařilo ještě více posílit.

Zveme Vás na tradiční akreditované podzimní vodohospodářské semináře, tentokrát na téma:  Anaerobie, léky, drogy, smrad a legislativa konané ve dnech: 01.11.2016 v Brně, 02.11.2016 v Praze.

Už tak atraktivní témata a přednášející letošních podzimních seminářů se nám podařilo ještě více posílit. V Praze jsme téma anaerobie podpořili hostem pro anaerobii nejpovolanějším - pozvání přijal profesor Dohányos - jehož rukami prošla většina technologů v ČR zabývajících se anaerobií. Profesor Dohanyos je autorem řady publikací na toto téma a v této oblasti působí desítky roků.

Další novinkou je zařazení krátké informace o možnostech získání dotací na domovní ČOV z programu vyhlášeného MŽP a jako bonus pro účastníky je pak připravena možnost nechat si zdarma udělat analýzu, z které bude zřejmé, jaká je šance pro obec takovou dotaci na domovní čistírny získat.

Anaerobie, léky, drogy, smrad a legislativa

Veškeré bližší informace (místo, čas, program, přihlášku) naleznete na: http://www.asio.cz/cz/anaerobie-leky-drogy-smrad-a-legislativa

Přijďte za námi pro informace o novinkách a oslavit jako každý rok Hydrosilvestra 2016. O přestávce semináře bude pro Vás připravena ochutnávka piva vyrobeného z dešťové vody.

Zajistěte si včas místo, nečekejte s přihláškou!!!
http://www.asio.cz/cz/prihlasovaci-formular

 

Kontakty

ASIO TECH, spol. s r.o.
Kšírova 552/45
619 00 Brno
ID datové schránky: 9nwzka6

ASIO NEW, spol. s r.o.
Kšírova 552/45
619 00 Brno
ID datové schránky: z9g8vaw

tel.: 548 428 111
e-mail: asio@asio.cz
 


Chcete dostávat informace z oboru, pozvánky na akce, novinky a důležité informace? Přihlašte se!

required

required

required