Domovní čistírny odpadních vod s dotacemi ... ano, ale stále platí, dvakrát měř a jednou řež

Datum: 13.10.2016
obrázek
Mnoho lokalit nelze řešit jinak, než individuálním čištěním. Momentálně je vyhlášena Výzva č. 11 na dotace domovních čistíren odpadních vod.

Mnoho lokalit nelze řešit jinak, než individuálním čištěním. Momentálně je vyhlášena Výzva č. 11 na dotace domovních čistíren odpadních vod. Více informací najdete ve článku "Novinka MŽP: 100 milionů putuje do obcí na výstavbu domovních čistíren odpadních vod".

Ještě ale než začnete objednávat a utrácet peníze, doporučujeme vše řádně promyslet. Pro úspěšné vyřízení žádosti o dotaci na domovní čističky odpadních vod, nabízíme rychlé prověření, zda máte šanci uspět či nikoliv. Z podmínek přiznání dotace vyplývá jasná vazba na "Plán rozvoje vodovodů a kanalizací", místní podmínky pro užití domovních čistíren odpadních vod a další záležitosti, které umíme analyzovat a poté doporučit zahájení prací na dotacích nebo naopak vám toto řešení nedoporučit.

Rychlou, předběžnou analýzu vám zajistí, naše sprátelená firma ProVenkov, spol. s r.o., do 5 pracovních dnů a současně vás upozorníme na důležité podmínky tzv. udržitelnosti. Pokud bude vše v pořádku a budete souhlasit s danými podmínkami, je možné začít pracovat na žádosti o dotaci na domovní čistírny odpadních vod.

Naše spolupracující společnost ProVenkov vám zajistí vše potřebné. Neváhete ji kontaktovat pomocí formuláře nebo viz kontakty.

http://provenkov.cz/

 

Kontakty

ASIO TECH, spol. s r.o.
Kšírova 552/45
619 00 Brno
ID datové schránky: 9nwzka6

ASIO NEW, spol. s r.o.
Kšírova 552/45
619 00 Brno
ID datové schránky: z9g8vaw

tel.: 548 428 111
e-mail: asio@asio.cz
 


Chcete dostávat informace z oboru, pozvánky na akce, novinky a důležité informace? Přihlašte se!

required

required

required