Seminář pro ČKAIT v Olomouci

Datum: 25.3.2017
obrázek
Odprezentovány byly jak již klasické důležité informace – význam součinnosti s hydrogeologem při návrhu, důležitost a vliv předčištění na životnost objektu, atd.

Akci zaměřenou na HDV (hospodaření s dešťovými vodami) pro své členy uspořádal ČKAIT v Olomouci. Potěšilo, že jsme o prezentaci tématu byli požádáni my jako ASIO NEW, spol. s r.o.  Stále překvapuje, jaký je o toto téma zájem a tak plný, velký sál opět překvapil.

Odprezentovány byly jak již klasické důležité informace – význam součinnosti s hydrogeologem při návrhu, důležitost a vliv předčištění na životnost objektu, atd. Vybrány byly i důležité informace z norem a legislativy a srovnány s požadavky obvyklými v zahraničí. Přednáška byla rozdělena na dvě části – jedna se zabývala spíše odváděním vod z území a druhá pak jejich využitím v domě, kde bylo odprezentováno hned několik novinek např. využití srážkové vody na osobní hygienu.
Snažili jsme se o co největší objektivitu, a tak si myslíme, že to byla akce především odborná. Věříme, že čím odbornější budou návrhy, tím větší máme šanci i dodávat naše zařízení.  Tak že si myslíme, že si nakonec všichni přišli na své – účastníci odcházeli s informace a my s pocitem, že snad ubude nereálných návrhů, o kterých se na přednášce zmínil zástupce VaKů, a že tím i stoupne naše šance dodat něco z naší nabídky.


Ing. Karel Plotěný
 

Kontakty

ASIO TECH, spol. s r.o.
Kšírova 552/45
619 00 Brno
ID datové schránky: 9nwzka6

ASIO NEW, spol. s r.o.
Kšírova 552/45
619 00 Brno
ID datové schránky: z9g8vaw

tel.: 548 428 111
e-mail: asio@asio.cz
 


Chcete dostávat informace z oboru, pozvánky na akce, novinky a důležité informace? Přihlašte se!

required

required

required