ASIO-SK a 20 roků působení na slovenském trhu

Datum: 16.6.2017
obrázek
ASIO-SK s.r.o. letos oslaví 20 roků působení, a to mimo jiné i trojicí seminářů v Bratislavě, Povážské Bystrici a Košicích.

Za rozsah činností prezentovaných na semináři by se nemusela stydět ani desetkrát větší firma. ASIO-SK se především prezentovalo jako dodavatel s vysokou úrovní technologických znalostí, a to jak při řešení čištění vod z nepravidelně obývaných objektů, nebo při řešení čerpacích stanic a odprezentovalo i nejnovější trendy při řešení komunálních čistíren s využitím granulované biomasy nebo průmyslových vod pomocí anaerobních technologií atd. Z hlediska uplatnění v praxi a z hlediska uplatnění cirkulární ekonomiky v současné praxi pak byla zajímavá přednáška o recyklaci vody a tepla v prádelně.

Z nabídky se tak trochu vymykalo představení e-Vodníka (inteligentní vodoměr a detektor úniku), který je určen hlavně odborníkům u oblasti TZB, a který je schopen jako součást chytrého domu indikovat havárii a úniky vody a případně i uzavřít přívod do objektu. Celkově hodnoceno, byl to den nabitý informacemi, a to jak praktickými, hned využitelnými, tak i vizionářskými a aktéři si za to určitě oběd v příjemném prostředí hotelu Baronka zasloužili.

ASIO-SK a 20 roků působení na slovenském trhu

Ing. Karel Plotěný

 

Kontakty

ASIO TECH, spol. s r.o.
Kšírova 552/45
619 00 Brno
ID datové schránky: 9nwzka6

ASIO NEW, spol. s r.o.
Kšírova 552/45
619 00 Brno
ID datové schránky: z9g8vaw

tel.: 548 428 111
e-mail: asio@asio.cz
 


Chcete dostávat informace z oboru, pozvánky na akce, novinky a důležité informace? Přihlašte se!

required

required

required