Hledáte soulad Vaší vize s pracovním uplatněním?

Datum: 20.6.2018
obrázek
Zajímalo by Vás: Jak se osobně angažovat ve prospěch technologií, které pomáhají významně zlepšovat zejména kvalitu vod s ohledem na budoucnost a možná řešení?

Pak je Vaše filosofie plně totožná s tou naší!

KDO JSME:

Společnost ASIO, spol. s r.o. se angažuje v oboru čištění a úpravy vod od roku 1993 a patří na trhu mezi lídry v uvádění nových technologií (membránové bioreaktory, recyklace šedých vod, recyklace energií apod.). Jsme ryze česká společnost a od samého počátku jsme věděli, že nám Česká republika bude brzy malá. Netrvalo proto dlouho a rozhodli jsme se expandovat i za hranice. Nyní jsme zastoupeni v 32 zemích světa. V našem portfoliu najdete komplexní nabídku produktů, které umožňují řešit standardní i nestandardní požadavky v oblasti čištění odpadních vod, čištění vzduchu, úpravy vody nebo hospodaření s dešťovou vodou.

ALE:  Bez hlubšího zájmu o obor to nepůjde

Nestačí jen chtít, ale skutečně prokázat o danou problematiku zájem a být připravený převzít odpovědnost. Pokud tedy máte v tomto jasný cíl, jsme schopni Vám poskytnout výraznou podporu ve vzdělávání, ať už se jedná o konzultace, studijní materiály, semináře či exkurze do terénu. Z hlediska možné konfrontace získaných odborností, zkušeností a hledání nových nápadů Vás jistě osloví i možnost vycestovat na některou zahraniční konferenci nebo výstavu. Spolupracujeme s předními českými i zahraničními výzkumnými pracovišti, přístup k horkým novinkám tedy stále zajištěn.

KAM S NÍ(M)?

Uplatnit se můžete jak v oblasti navrhování technologií, tak při řešení výzkumných projektů. Ti odvážnější a komunikativnější pak mají velký potenciál přesvědčit zákazníka o správnosti našich řešení a zaujmout tak místo v obchodním týmu.

CO NABÍZÍME?

Zajímavou, kreativní práci s lidmi, technologiemi a procesy, kde se naučíte spoustu nových věcí a získáte znalosti napříč obory. Přátelský kolektiv, příjemné pracovní prostředí a podmínky (nová budova, laboratoř, dílna), řadu benefitů a motivační finanční ohodnocení. Více na http://www.asio.cz/cz/kariera

PRVNÍ KROK:

Kontaktujte nás, postačí životopis a motivační dopis zaslaný na e-mail: polaskova@asio.cz. Případně volejte 548 428 108. Těšíme se na Vás. Helena Polášková

 

Kontakty

ASIO TECH, spol. s r.o.
Kšírova 552/45
619 00 Brno
ID datové schránky: 9nwzka6

ASIO NEW, spol. s r.o.
Kšírova 552/45
619 00 Brno
ID datové schránky: z9g8vaw

tel.: 548 428 111
e-mail: asio@asio.cz
 


Chcete dostávat informace z oboru, pozvánky na akce, novinky a důležité informace? Přihlašte se!

required

required

required