INFOTHERMA 2019

Datum: 4.2.2019
obrázek
26. ročník mezinárodní výstavy INFOTHERMA se konal koncem ledna na výstavišti Černá louka v Ostravě.

Letos překvapivě hojně navštívená výstava s konferencí – VYTÁPĚNÍ - VODA tradičně s naší přednáškou na téma využití srážkových a šedých vod a rekuperace tepla z odpadních vod.

Výstava měla nejen vysokou návštěvnost, ale i počet vystavovatelů byl znatelně vyšší. Na první pohled přibylo zejména prodejců tepelných čerpadel, kotlů a zateplení budov, což asi koresponduje s podporou dotačních titulů (do ulic vyrazili i ministerští a radili hlava nehlava – musím říct, že kvalitně). Zajímavost – cesta do Ostravy trvala hodinu a půl a čekání na parkování tři čtvrtě hodiny, naštěstí návštěvníci kontinuálně přicházeli a odcházeli. Z exponátů mne zaujaly elektromobily, blíží se doba, kdy to bude jako v Číně (do města jen v elektromobilu) a z konkurenčních výrobků pak velkoobjemové nádrže z korudovaných plastů (i 100 m3) a nádrže s výměníky, které máme v nabídce také.

Co mne překvapilo negativně – opět řada obchodníků s deštěm. Sice nerozumím tomu, co prodávám, ale o to víc jsem přesvědčivější. Dokonce i já, i když mám o problematice tepla jen okrajové znalosti, jsem se zhrozil nad tím, co jsou prodejci schopni slíbit.

Ing. Karel Plotěný

 

Kontakty

ASIO TECH, spol. s r.o.
Kšírova 552/45
619 00 Brno
ID datové schránky: 9nwzka6

ASIO NEW, spol. s r.o.
Kšírova 552/45
619 00 Brno
ID datové schránky: z9g8vaw

tel.: 548 428 111
e-mail: asio@asio.cz
 


Chcete dostávat informace z oboru, pozvánky na akce, novinky a důležité informace? Přihlašte se!

required

required

required