Čerpací šachty

Čerpací šachty slouží k přečerpávání odpadních vod, dešťových a podzemních vod nebo dalších kapalin z domácností, obcí či měst do tlakové nebo gravitační kanalizace. Čerpací stanice vyrábíme z polypropylenu, což zaručuje jejich chemickou a mechanickou odolnost, a lze je umístit jak do terénu, tak i do technického podlaží budov. Čerpací stanice OV AS-PUMP AMADS3 patří mezi nejmodernější šachty na trhu – nízké provozní náklady, separace pevných látek a provoz bez zápachu jsou hlavní přednosti tohoto zařízení.

Photo: Čerpací šachty AS-PUMP

Čerpací šachty AS-PUMP

Odpadní, dešťová nebo podzemní voda může znamenat velký problém, není-li efektivně sváděna do kanalizace a odváděna samospádem mimo obecní objekty či pozemky. V těchto případech přicházejí na pomoc čerpací šachty AS–PUMP, které jsou určené k přečerpávání odpadní vody (nebo dešťové či podzemní vody), případně dalších kapalin z domácnosti a obecních objektů do tlakové nebo gravitační kanalizace.

více
Photo: Separační čerpací stanice AS-PUMP SEP

Separační čerpací stanice AS-PUMP SEP

Provozně jednoduchá a spolehlivá čerpací stanice, která díky separaci pevných částic zabraňuje ucpávání čerpadel a tím značně redukuje požadavky na případný servis. Navíc svou koncepcí umožňuje snadný přístup k jednotlivým částem modulů čerpadla a tím získává na popularitě oproti konvenčním čerpacím stanicím.

více

 

 


Chcete dostávat informace z oboru, pozvánky na akce, novinky a důležité informace? Přihlašte se!

required

required

required