Dešťová voda v domě

Photo: Dešťová voda v domě

Kontaktní osoby

Photo: Bc. Václav Kučera
Bc. Václav Kučera
Mobil: 602 472 594
E-mail: kucera@asio.cz

Nádrže na dešťovou vodu AS-REWA jsou výrobky pro komplexní řešení dešťových vod a šedých vod v domácnostech nyní až s 50% dotací "Dešťovka". Pokud žijete v Brně, můžete získat dokonce až 75% dotaci! Vyplňte prosím vstupní dotazník na základě, kterého Vám vyhotovíme nabídku šitou na míru vašemu objektu včetně zpracování odborného posudku.

Dešťová voda je příležitost a někdy naopak problém k řešení. Naše nabídka Vám pomůže vypořádat se s obojím. Plastové nádrže na dešťovou vodu a podzemní nádrže na vodu AS-REWA slouží k akumulaci srážkových vod. Nádrže je možné vybavit filtrem na dešťovou vodu AS-PURAIN nebo filtry hrubých nečistot AS-PLURAFIT a doplnit provozní a monitorovací jednotkou AS-RAINMASTER. Vsakovací tunely AS-KRECHT a vsakovací bloky AS-NIDAPLAST pak pomáhají při zpomalování odtoku srážkových vod  nebo zasakování tam, kde nejsou pro zasakování optimální podmínky.

Nevíte, jak vybrat nebo poskládat vhodnou kombinaci výrobků pro Váš dům? Máte strach, abyste při objednávání na něco nezapomněli? Podívejte se na tuto animaci a získáte přehled o možnostech řešení.

Photo: Nádrže na dešťovou vodu AS-REWA

Nádrže na dešťovou vodu AS-REWA

Nádrže na dešťovou vodu variabilní velikosti a výbavy podle konkrétních případů a požadavků. Plastové nádrže jsou určené pro uskladnění a následné využívání dešťové vody. Akumulační nádrže lze také s výhodou použit na regulovaný odtok požadovaný předpisy.

více
Photo: Nádrže na dešťovou vodu AS-NÁDRŽ FLAT 4

Nádrže na dešťovou vodu AS-NÁDRŽ FLAT 4

Plastové monolitické nádrže vyráběné technologií rotačního lití, kde je zajištěna pevná robustní konstrukce při zachování nízké hmotnosti nádrže.

více
Photo: Filtr na dešťovou vodu AS-PURAIN

Filtr na dešťovou vodu AS-PURAIN

Filtr dešťové vody pro instalaci do nádrže, s unikátním patentovaným samočištěním.

více
Photo: Filtry na dešťovou vodu AS-PLURAFIT

Filtry na dešťovou vodu AS-PLURAFIT

Filtry na dešťovou vodu AS-PLURAFIT zajišťují čištění dešťové vody od hrubých nečistot.

více
Photo: Zařízení pro úpravu dešťové vody AS-RAINMAN

Zařízení pro úpravu dešťové vody AS-RAINMAN

Úpravna vody AS-RAINMAN představuje unikátní řešení pro všechny, kteří chtějí z dešťové vody zachycené ze střechy získat kvalitní čistou vodu se širokým využitím v rodinných domech, chatách či rekreačních chalupách. Úpravnu vody AS-RAINMAN je možné využít také pro úpravu vody z vrtů a studní.

více
Photo: Provozní a monitorovací jednotka AS-RAINMASTER ECO

Provozní a monitorovací jednotka AS-RAINMASTER ECO

Zařízení s plně automatizovaným řízením a monitorováním kombinované s čerpadlem a kontrolním panelem pro využívání dešťové a pitné vody.

více
Photo: Provozní a monitorovací jednotka AS-RAINMASTER FAVORIT

Provozní a monitorovací jednotka AS-RAINMASTER FAVORIT

Jednotka s plně automatizovaným řízením a monitorováním kombinované s čerpadlem pro opětovné využívání dešťových a šedých vod. Jednotka pro velké rodinné domy, bytové domy, provozovny a průmyslové objekty.

více
Photo: Vsakovací tunel AS-KRECHT

Vsakovací tunel AS-KRECHT

AS-KRECHT je akumulační a drenážní systém tunelového tvaru, skládající se z lehké, plastové, půlkruhové schránky (schránek) uzavřených z obou stran plastovými čely. Tím je vytvořen podzemní prostor o velké kapacitě vhodný pro akumulaci a postupné zasakování srážkových vod ze zpevněných ploch a povrchů do půdy.

více
Photo: Vsakovací blok AS-NIDAPLAST

Vsakovací blok AS-NIDAPLAST

AS-NIDAPLAST je akumulační a drenážní systém skládaný z jednotlivých bloků voštinového typu. Tím je vytvořen podzemní prostor o velké kapacitě vhodný pro akumulaci a postupné zasakování srážkových vod ze zpevněných ploch a povrchů do půdy. V případě použití v kombinaci s nepropustnými foliemi slouží jako retenční nádrž s řízeným odtokem.

více

 

 


Chcete dostávat informace z oboru, pozvánky na akce, novinky a důležité informace? Přihlašte se!

required

required

required