ČOV - vysoká hladina spodní vody

 
předchozí | další

ČOV - vysoká hladina spodní vody

Pěkný den, zajímalo by mě, jakou čistírnu si vybrat k rodinnému domu, kde je bohužel vysoká hladina spodní vody? Jak ČOV ochránit, aby třeba nevyplavala? Děkuji za info.
  • 18. 11. 2015  15:44
  • Roman

ČOV - vysoká hladina spodní vody

Na základě zkušeností nás a našich zákazníků doporučujeme ČOV označenou jako AS-VARIOcomp 5 K EO/PB/SV. Jedná se o čistírnu v dvouplášťovém provedení, která je určena přímo pro použití pod hladinu spodní vody. Tento typ ČOV se skládá z vnitřního a vnějšího plastového pláště (včetně dna a stropu), mezi kterými je již z výroby zabudované armování (ocelové výztuhy), které je staticky spočítáno tak, aby byla zajištěna statika celé ČOV.

Instalace ČOV není nic složitého - meziplášť se postupně vylévá betonem. Po jeho zatuhnutí vznikne betonová nádrž s plastovým vodotěsným ztraceným bedněním. Nakonec se ČOV uzavře betonovou skruží a litinovým poklopem.

Výhodou je menší spotřeba betonu oproti obetonování jednoplášťové varianty ČOV, menší množství ocelových výztuh, a také to, že není nutno nádrž izolovat proti vniku spodní vody mezi plast a beton.

V případě dalších dotazů kolem domovních ČOV mne neváhejte kontaktovat.

S přátelským pozdravem Petr Čampa
  • 19. 11. 2015  05:52
  • Správce
předchozí | další

 
 

Kontakty

ASIO TECH, spol. s r.o.
Kšírova 552/45
619 00 Brno
ID datové schránky: 9nwzka6

ASIO NEW, spol. s r.o.
Kšírova 552/45
619 00 Brno
ID datové schránky: z9g8vaw

tel.: 548 428 111
e-mail: asio@asio.cz
 


Chcete dostávat informace z oboru, pozvánky na akce, novinky a důležité informace? Přihlašte se!

required

required

required