Dešťová voda

Nádrže na dešťovou vodu a výrobky pro řešení dešťových a šedých vod v domácnostech jsou nyní až s 50% dotací v rámci dotačního programu "Dešťovka". Pokud žijete v Brněmůžete získat dokonce až 75% dotaciVyplňte prosím vstupní dotazník na základě, kterého Vám vyhotovíme nabídku šitou na míru vašemu objektu včetně zpracování odborného posudku.

Podzemní vsakovací zařízení a výměna nepropustných povrchů za propustné jsou nyní součástí dotační výzvy č. 119 OPŽP ("Velká dešťovka"). Výše dotace činí až 85 % celkových způsobilých výdajů. Do této dotace spadají zasakovací AS-TTE rošty a všechny vsakovací systémy, které máme v nabídce. Budování nových propustných ploch je navíc podpořeno dotací až 30 % celkových způsobilých výdajů.

Photo: Dešťová voda v domě

Dešťová voda v domě

Dešťová voda je příležitost a někdy naopak problém k řešení. Naše nabídka Vám pomůže vypořádat se s obojím. Plastové nádrže na dešťovou vodu a podzemní nádrže na vodu AS-REWA slouží k akumulaci srážkových vod. Nádrže je možné vybavit filtrem na dešťovou vodu AS-PURAIN nebo filtry hrubých nečistot AS-PLURAFIT a doplnit provozní a monitorovací jednotkou AS-RAINMASTER. Vsakovací tunely AS-KRECHT a vsakovací bloky AS-NIDAPLAST pak pomáhají při zpomalování odtoku srážkových vod  nebo zasakování tam, kde nejsou pro zasakování optimální podmínky.

více
Photo: Hospodaření s dešťovou vodou a odvodnění pozemku – města a obce

Hospodaření s dešťovou vodou a odvodnění pozemku – města a obce

Nesprávné řešení zasakování a odvodu dešťové vody způsobuje závažné problémy. Zvláště pro města a obce, které mají ve správě komunikace, parkoviště, odstavné plochy nebo jiné zpevněné či zatravněné plochy. Přitom existují jednoduché drenážní systémy, které například odvodnění parkoviště, respektive zasakování dešťové vody, pomáhají snadno řešit. Pro následné hospodaření s dešťovou vodou a její skladování jsou ideální podzemní plastové nádrže, na které se snadno napojí dešťová kanalizace, které vodu svádí do nádrží.

více

 

 


Chcete dostávat informace z oboru, pozvánky na akce, novinky a důležité informace? Přihlašte se!

required

required

required