Inteligentní vodoměr a detektor úniku vody AS-WaterOwl

Photo: Inteligentní vodoměr a detektor úniku vody AS-WaterOwl

Kontaktní osoby

Photo: Bc. Václav Kučera
Bc. Václav Kučera
Mobil: 602 472 594
E-mail: kucera@asio.cz

Věděli jste, že…?

Poškození vodou je nejčastějším typem poškození majetku. Jedno prasklé potrubí, netěsnost hadice či poškozený boiler může vyústit ve škody za statisíce korun.

A víte, že... ?

Existuje způsob jak těmto škodám zabránit poměrně jednoduchou instalací zařízení, které havarijní stav rozpozná a provede i potřebné kroky k zamezení škody, například uzavře hlavní přívod a dá Vám o tom vědět.  Tedy kontinuálně monitoruje a komunikuje?

Takové zařízení obdobně jako požární hlásič už je nainstalované v řadě objektů a chrání např. cenný interiér (např. v budově Národního divadla), nebo technologické vybavení (laboratoře VUT) nebo prostě jen brání tomu, aby se drobnými netěsnostmi neznehodnotili objekty jako jsou dřevostavby?

Podívejme se na fakta: *

poškození vodou _ fakta

*Zdroj informací: Insurance Industry Research, 2013 Water Damage Defense

Chraňte svůj majetek a šetřete peníze!

Chraňte svůj majetek od poškození vodou! Inteligentní vodoměr AS-WaterOwl rozpozná Vaše návyky při spotřebě vody a poskytne Vám doporučení, jak jí šetřit.

Inteligentní vodoměr AS-WaterOwl monitoruje Vaši spotřebu vody a Vy tak celkovou spotřebu budete mít pod zcela kontrolou. Pokud zjistí odchylku od standardní spotřeby, pošle Vám upozornění a automaticky uzavře hlavní ventil celého systému. Vzdálený přístup Vám rovněž umožní ovládání systému, ať už jste kdekoliv na světě.

Inteligentní vodoměr AS-WaterOwl rozpozná spotřebu chtěnou od nechtěné, a to od úniků vody z kohoutků, přes protékající toaletu, až po závažné havárie prasklého potrubí.

Již jsme našim klientům ušetřili více než:

2 542 520 803      litrů vody
373 551 126         cena v Kč

Získejte kontrolu nad Vaší spotřebou vody. Šetřete vodu, peníze a předcházejte škodám monitorováním Vaší spotřeby v reálném čase.

Inteligentní vodoměr a detektor úniku vody eVodník

 

 


Chcete dostávat informace z oboru, pozvánky na akce, novinky a důležité informace? Přihlašte se!

required

required

required