Nádrže na dešťovou vodu AS-MONA

Photo: Nádrže na dešťovou vodu AS-MONA

Kontaktní osoby

Photo: Bc. Václav Kučera
Bc. Václav Kučera
Mobil: 602 472 594
E-mail: kucera@asio.cz

Nádrže na dešťovou vodu AS-REWA jsou výrobky pro komplexní řešení dešťových vod a šedých vod v domácnostech nyní až s 50% dotací "Dešťovka". Pokud žijete v Brně, můžete získat dokonce až 75% dotaci! Vyplňte prosím vstupní dotazník na základě, kterého Vám vyhotovíme nabídku šitou na míru vašemu objektu včetně zpracování odborného posudku.

Plastové nádrže na dešťovou vodu AS-MONA jsou staticky odolné, s dlouhou životností. Díky tomu, že jsou vyrobeny z jednoho kusu, nehrozí riziko závady na svárech, popraskání nebo netěsnosti.

Stavíte a přemýšlíte, jak ušetřit a přitom vytvořit dílo, které bude spolehlivě sloužit celá desetiletí? Pak u výběru plastové nádrže umístěné do země je třeba být přeci jen víc obezřetný než obvykle. Důvod je prostý - plasty v průběhu času snižují svoji pevnost, a tak je třeba i více předvídat.

Než se rozhodnete pro to zdánlivě nejlevnější řešení, podívejte se, jak je řešena statika nádrže, a přečtěte si pořádně návod, jak nádrž osadit.  Z hlediska ekonomického srovnávání si pak spočítejte, kolik Vás bude nádrž na dešťovou vodu stát včetně všech nákladů na stavební práce. Výsledkem srovnání může být např. cena vztažená na jeden m3 objemu. Přihlédnout je třeba i k vyhodnocení rizik.

Nádrže na dešťovou vodu AS-MONA

AS-MONA jsou nádrže na dešťovou vodu vyráběné rotačním litím. Tvar a monolitické provedení dává nádrži stabilitu, kterou lze u svařovaných nádrží získat jen obtížně, příp. za vyšší náklady. Zejména kopulovitá stropní konstrukce je ve srovnání s klasickými svařovanými nádržemi mnohem odolnější. Vyztužení nádrží na dešťovou vodu AS-MONA pomocí prostorových prvků předchází problémům s případnými deformacemi stěn.

Nádrže AS-MONA se osazují rovnou do terénu. K nádržím je dodáván nástavec (vstupní šachta) o výšce 53 cm.

V případě, že máte zájem o komplexní řešení nádrže na hospodaření s dešťovou vodou s příslušenstvím, podívejte se na nádrž na dešťovou vodu AS-REWA.

Výhody nádrží na dešťovou vodu AS-MONA

  • Výhodná cena není na úkor statické únosnosti.
  • Instalaci zvládnete sami a budete potřebovat minimum dalších materiálů.
  • Statika nádrží je založena na klenbovém efektu jak v horizontálním, tak vertikálním směru.
  • Pro lepší manipulaci jsou nádrže vybaveny závěsnými oky o tloušťce 50 mm. Každým z nich prochází otvor o průměru 60 mm.
  • Nádrže jsou monolitické (tj. vyrobené z jednoho kusu), díky čemuž neexistuje riziko závady na svárech, popraskání nebo netěsnosti.
  • Nádrže mají žebrovanou strukturu, která slouží nejen ke zpevnění nádrže, ale i jako ochrana proti protlačení stěn.
  • Nádrže je možné kvůli zvětšení kapacity propojit / zapojit sériově.

Nádrže na vodu AS-MONA jsou dostupné v 7 různých objemech

*výška nádrže s nástavcem

 

 


Chcete dostávat informace z oboru, pozvánky na akce, novinky a důležité informace? Přihlašte se!

required

required

required