Anaerobie, léky, drogy, smrad a legislativa - pozvánka na seminář

19. 10. 2016

Zveme Vás na tradiční akreditované podzimní vodohospodářské semináře, tentokrát na téma: Anaerobie, léky, drogy, smrad a legislativa konané ve dnech: 01.11.2016 v Brně, 02.11.2016 v Praze.

Už tak atraktivní témata a přednášející letošních podzimních seminářů se nám podařilo ještě více posílit . V Praze jsme téma anaerobie podpořili hostem pro anaerobii nejpovolanějším - pozvání přijal profesor Dohányos - jehož rukami prošla většina technologů v ČR zabývajících se anaerobií. Profesor Dohanyos je autorem řady publikací na toto téma a v této oblasti působí desítky roků.

Další novinkou je zařazení krátké informace o možnostech získání dotací na domovní ČOV z programu vyhlášeného MŽP a jako bonus pro účastníky je pak připravena možnost nechat si zdarma udělat analýzu , z které bude zřejmé, jaká je šance pro obec takovou dotaci na domovní čistírny získat.

Anaerobie, léky, drogy, smrad a legislativa

Veškeré bližší informace (místo, čas, program, přihlášku) naleznete na: http://www.asio.cz/cz/anaerobie-leky-drogy-smrad-a-legislativa

Přijďte za námi pro informace o novinkách a oslavit jako každý rok Hydrosilvestra 2016. O přestávce semináře bude pro Vás připravena ochutnávka piva vyrobeného z dešťové vody .

Zajistěte si včas místo, nečekejte s přihláškou!!!
http://www.asio.cz/cz/prihlasovaci-formular