Na téma recyklace navazuje modrozelená infrastruktura

15. 11. 2019

Recyklace vody & energie

Hospodaření s dešťovou vodou a odvodnění pozemku – města a obce

Recyklace jako způsob nakládání s odpadem, který směřuje k jeho dalšímu využití, je aktuálním tématem dnešní doby a přímo se dotýká i oblasti vodohospodářství. Právě recyklací se zabývaly naše podzimní semináře, v rámci kterých zazněly přednášky o recyklaci odpadních vod v průmyslu, recyklaci šedých vod v bytových domech, rekuperaci tepla z odpadních vod nebo různých způsobech úspory energií a ovlivnění mikroklimatu (modrozelená infrastruktura – zelené střechy, zelené stěny, zasakovací rošty pro propustné povrchy AS-TTE ROŠTY).

Nyní navazujeme sérií seminářů na téma Modrozelená infrastruktura… aneb vize, technická řešení a legislativa na modro-zelené téma . Cílem seminářů je představit vizi modrozelené infrastruktury, technická řešení a konkrétní situace, ve kterých je můžete využít. Co rozhoduje při uvažování klíčových manažerů, a jaká řešení podporuje nebo nepodporuje legislativa? Na jaké překážky můžete narazit, a jak je můžete překonat?

Semináře odstartují 30.1. v Brně a následně proběhnou na dalších 8 místech v rámci celé ČR. Podrobné informace najdete v sekci SEMINÁŘE . Těšíme se na setkání s vámi.

Mgr. Andrea Binková