Flokulační stanice AS-PROCHEM

Flokulační stanice AS–PROCHEM K je zařízení určené pro kontinuální přípravu roztoku flokulantu a jeho následného dávkování…

Získejte informace o produktu

Zařízení je navrženo pro kontinuální provoz a přesné nastavení koncentrace a dávkování roztoku flokulantu. Stanice sestává z dvoukomorové vystrojené nádrže vyrobené z plastu. Nádrž je vystrojena dvěma míchadly a dále příslušenstvím pro přesné dávkování vody jako jsou automatické ventily a hladinové sondy. Dávkování práškového flokulantu zajištuje vyhřívaná násypka a šnekový podavač, který je řízen frekvenčním měničem. Podle množství a tlaku vody tak lze výkon šneku regulovat pro dosažení požadované koncentrace (platí v rozmezí průtoku vody 2,5-4 m 3 /h). Pro emulzní flokulant je místo násypky se šnekovým podavačem osazeno membránové dávkovací čerpadlo. I v tomto případě lze regulací změnit požadovanou koncentraci výsledného roztoku.

Jednotka je standardně vybavena připojením pro membránové i vřetenové čerpadlo roztoku a vypouštěcím ventilem. Dále je možné k jednotce dodat dávkovací čerpadlo pro následné dávkování připraveného roztoku, samostatný elektrický rozváděč a další dle objednávky.

Ke stažení

PDF

Prospekt AS-PROCHEM K

PDF 1,7 MB, 25. 9. 2019
PDF

Prohlášení o shodě CZ

PDF 264 kB, 25. 9. 2019
PDF

Katalogový list AS-PROCHEM D (CZ)

PDF 188 kB, 25. 9. 2019