Dešťová voda v domě

Dešťová voda je příležitost a někdy naopak problém k řešení. Naše nabídka Vám pomůže vypořádat se s obojím. Plastové nádrže na dešťovou vodu a podzemní nádrže na vodu AS-REWA slouží k akumulaci srážkových vod. Nádrže je možné vybavit filtrem na dešťovou vodu AS-PURAIN nebo filtry hrubých nečistot AS-PLURAFIT a doplnit provozní a monitorovací jednotkou AS-RAINMASTER. Vsakovací tunely AS-KRECHT a vsakovací bloky AS-NIDAPLAST pak pomáhají při zpomalování odtoku srážkových vod  nebo zasakování tam, kde nejsou pro zasakování optimální podmínky…

Získejte informace o produktu

Nádrže na dešťovou vodu AS-REWA jsou výrobky pro komplexní řešení dešťových vod a šedých vod v domácnostech nyní až s 50% dotací " Dešťovka " . Pokud žijete v Brně, můžete získat dokonce až 75% dotaci! Vyplňte prosím vstupní dotazník na základě, kterého Vám vyhotovíme nabídku šitou na míru vašemu objektu včetně zpracování odborného posudku.

Dešťová voda je příležitost a někdy naopak problém k řešení. Naše nabídka Vám pomůže vypořádat se s obojím. Plastové nádrže na dešťovou vodu a  podzemní nádrže na vodu AS-REWA slouží k  akumulaci srážkových vod. Nádrže je možné vybavit filtrem na dešťovou vodu AS-PURAIN nebo filtry hrubých nečistot AS-PLURAFIT a doplnit provozní a monitorovací jednotkou AS-RAINMASTER . Vsakovací tunely AS-KRECHT vsakovací bloky AS-NIDAPLAST pak pomáhají při zpomalování odtoku srážkových vod nebo zasakování tam, kde nejsou pro zasakování optimální podmínky.

Nevíte, jak vybrat nebo poskládat vhodnou kombinaci výrobků pro Váš dům? Máte strach, abyste při objednávání na něco nezapomněli? Podívejte se na tuto animaci a získáte přehled o možnostech řešení.