Firma ASIO, spol. s r.o. cíleně pomáhá slabším a potřebným, sportovcům a také přispívá na nejrůznější kulturní akce.

Tak jako každý rok i letos jsme přispěli na Nadační fond dětské onkologie Krtek a také Nadační fond Modrý hroch, který pomáhá  dětem po těžkých úrazech a dětem s těžkým fyzickým handicapem. 

Přejeme dětem, aby i díky našemu přispění, byl pro ně pobyt v nemocnici a následná léčba příjemnější a hlavně úspěšná.

Nadační fond dětské onkologie Krtek Nadační fond Modrý hroch

Sport

Hokej

V dresech s naším logem hrají hokejisté Jiříkovic a to jak oficiální soutěž, tak i mužstvo starších pánů v AHK. Průměrný věk tohoto unikátního mužstva je sice v blízkosti 50 a počet oslav padesátin je zhruba stejný jako počet tréninků před sezónou, ale díky výbornému kolektivu a bojovné náladě pořád dokáže prorážet i daleko mladší a papírově silnější mužstva.

Hokej Hokej

Stolní tenis

Dresy se sovičkou patří do také výbavy oddílu stolního tenisu Spartaku Slatina, hrdě ho nosí především ti nejmenší. Jinak Spartak patří mezi nejagilnější oddíly v Brně a tak každý rok přibývají v jeho řadách další hráči, zejména mladí. A určitě je pro všechny lepší, když tráví volný čas v tělocvičně a v hospodě se objeví až po zápase nebo po tréninku.

SK Slatina A     SK Slatina A

Záznam exhibice Waldner vs. Persson

Moravská Slávie uspořádala propagační akci hlavně pro mládež, kterou ASIO podpořilo. Jednalo se o pinecovou exhibici mistrů Evropy a světa Waldnera a Perssona ... kdo přišel, nelitoval.

Futsal

Dresy s logem ASIO od roku 2014 oblékají i futsálisté teamu "Pablo Escobar" hrajicí Brněnskou futsálovou soutěž 3.A třídy. Na fokách i kolegové Jan Němeček a Petr Voznica.

Pablo Escobar futsal Pablo Escobar futsal

Veřejná správa

OÚ Jiříkovice

Firma ASIO, spol. s r.o. přispívá obci Jiříkovice, kde dříve sídlila.Kultura

V minulosti jsme též podporovali několik kulturních akcí, mezi nimi např. Folkový kvítek – soutěž určenou pro nadějné skupiny a zpěváky, nebo Žalmanův folkový Kyjov, což je naopak akce jejíž význam je značný.

Žalmanův folkový Kyjov


Žalmanův folkový Kyjov 2016

Žalmanův folkový KyjovŽalmanův folkový Kyjov

Žalman, Drive, Poutníci a Přístav

Logo naší firmy najdete na všech větších akcích pořádaných agenturou Poutníci, která je agenturou pro řadu folkových a trampských skupin a to jak úspěšných jako jsou Žalman a spol., Poutníci, .. tak i nadějných a začínajících - Přístav.
Podporou těchto aktivit se snažíme přispět svou troškou k propagaci myšlenek slušnosti, kamarádství a kladného vztahu k přírodě, což je nakonec i filosofie, které se snažíme držet i v našich obchodních vztazích.
Svým malým podílem přispělo ASIO i na vydání nových CD skupin Žalman, DrivePoutníci.

Žalman Drive Poutníci Přístav