Vodoměrné šachty, nádrže, jímky

Výrobky pro komplexní řešení dešťových vod a šedých vod v domácnostech nyní až s 50% dotací "Dešťovka". Vyplňte prosím vstupní dotazník na základě, kterého Vám vyhotovíme nabídku šitou na míru vašemu objektu včetně zpracování odborného posudku.

V této kategorii najdete produkty určené pro chaty a rodinné domy. Pro shromažďování dešťové vody nabízíme podzemní plastové nádrže, které lze snadno napojit například na dešťovou kanalizaci, případně drenážní systémy. Dále také kvalitní dvouplášťové plastové jímky, jež řeší problémy s napojením odpadu z rodinného domu či chaty na obecní kanalizaci. Samostatnou skupinou jsou pak vodoměrné šachty určené pro osazení vodoměru, případně příslušných armatur, na domovní přípojku vody. Vodoměrné šachty zajistí, aby byl vodoměr chráněný a dobře dostupný.

Photo: Vodoměrná šachta AK-VODO

Vodoměrná šachta AK-VODO

Vodoměrná šachta slouží k osazení vodoměru a příslušných armatur na domovní přípojce tak, aby byly snadno přístupné. Standardně jsou stěny osazeny prostupy pro vodovodní potrubí dle nákresu nebo dle dohody se zákazníkem.

více
Photo: Podzemní plastové nádrže AS-NADRZ PP /ER /EO

Podzemní plastové nádrže AS-NADRZ PP /ER /EO

Podzemní plastové nádrže od firmy ASIO, spol. s r.o. jsou vyrobeny z konstrukčních prvků a desek z integrálního polypropylenu nebo polyethylenu a jejich kopolymerů, homogenních i lehčených – technologií svařováním. Na přání odběratele mohou být podzemní plastové nádrže opatřeny technologickými přepážkami, případně různými technologickými otvory pro napojení potrubí. Podzemní plastové nádrže jsou standardně řešeny jako uzavřené s nepochůzným plastovým víkem nebo s pochůzným litinovým poklopem. Plastové nádrže je možno vyrobit jako zdravotně nezávadné umožňující styk s potravinami.

více
Photo: Jímky, žumpy AS-NADRZ PP /EO/PB /SV

Jímky, žumpy AS-NADRZ PP /EO/PB /SV

Jímky, žumpy (dvouplášťové plastové nádrže) od firmy ASIO, spol. s r.o. jsou vyrobeny z konstrukčních prvků a desek z integrálního polypropylenu nebo polyethylenu a jejich kopolymerů, homogenních i lehčených – technologií svařováním. Na přání odběratele mohou být podzemní plastové nádrže opatřeny technologickými přepážkami, případně různými technologickými otvory pro napojení potrubí. Jímky, žumpy (dvouplášťové plastové nádrže) jsou standardně řešeny jako uzavřené s nepochůzným plastovým víkem nebo s pochůzným litinovým poklopem. Plastové nádrže je možno vyrobit jako zdravotně nezávadné umožňující styk s potravinami.

více
Photo: Šachta na vrtanou studnu AS-STUDNA

Šachta na vrtanou studnu AS-STUDNA

Jedná se o plastovou samonosnou vodotěsnou šachtu, nasazenou na konec pažení vrtu, která slouží k uložení a přístupu k technologickým částem nutným pro čerpání vody z vrtané studny.

více
Photo: Identifikace úrovně hladiny v nádrži AS-RAINMASTER D 24

Identifikace úrovně hladiny v nádrži AS-RAINMASTER D 24

Zařízení pro indikaci úrovně hladiny v nádrži. Zobrazuje stav hladiny jako procentuální hodnotu objemu nádrže.

více
Photo: Využití žlutých vod AS-URINE

Využití žlutých vod AS-URINE

Ačkoliv moč, označovaná v čistírenství jako žlutá voda, tvoří méně než 1% z celkového objemu odpadní vody z domácností, je zdrojem takřka 80% dusíku a nejméně 50% fosforu z celkového množství těchto nutrientů vyskytujících se v komunálních odpadních vodách.

více
Photo: Plastové sklepy AS-SKLEP

Plastové sklepy AS-SKLEP

Plastové sklepy jsou levnou a jednoduchou alternativou standardním zděným či prefakbrikovaným betonovým sklepům.

více

 

 


Chcete dostávat informace z oboru, pozvánky na akce, novinky a důležité informace? Přihlašte se!

required

required

required