Výrobky z nerezu

Výrobky z nerezové oceli doplňují nabídku produktů a zařízení v oblastech čistění odpadních vod a vodohospodářství. Prvním zástupcem je poklop z nerezu, který slouží k zakrývání otvorů v podlahách. Nerezový poklop najde uplatnění především v domácnostech, rekreačních objektech a také v průmyslové výrobě. Druhým zástupcem jsou zdvihací zařízení čerpadel, respektive zdvihací zařízení do 150 kg AS-ROJ - otočná přenosná zdvihací zařízení pro ruční zdvihání a spouštění břemen například v objektech čistíren odpadních vod. Dále zde najdete také výrobky z nerezu, které zvyšují kvalitu a životnost čistírenských a vodohospodářských zařízen – např. hřídele a pohyblivé součásti, úchytky a panty, přepadové hrany a další.

Photo: Nerezový poklop AS-NERO

Nerezový poklop AS-NERO

Nerezový poklop AS-NERO je určený k zakrývání otvorů v podlahách. Najde uplatnění ve všech typech objektů - od domácností a rekreačních objektů, přes komerční objekty až po průmysl. Uplatnění najde tento poklop také u bazénů, kde například zakrývá prostor s čerpadlem apod.

více
Photo: Zdvihací zařízení AS-ROJ

Zdvihací zařízení AS-ROJ

Zdvihací zařízení AS-ROJ je určeno jako otočné a přenosné pro ruční zdvihání a spouštění břemen zejména v objektech čistíren odpadních vod případně v jiných vodárenských nebo průmyslových provozech.

více
Photo: Zakázková výroba z nerezu

Zakázková výroba z nerezu

ASIO disponuje vlastním nerezovým výrobním programem a vedle standardních součástí (poklop z nerezu AS-NERO nebo zdvihací zařízení do 150 Kg AS-ROJ) dodává i další výrobky jako hřídele a pohyblivé součásti, úchytky a panty, přepadové hrany atd. Odborníci s mnohaletou zkušeností jsou však také schopni na zakázku navrhnout a zpracovat výrobky podle Vašich požadavků a potřeb.

více

 

 


Chcete dostávat informace z oboru, pozvánky na akce, novinky a důležité informace? Přihlašte se!

required

required

required