ASIO-SK slavilo

Datum: 1.9.2014
obrázek
Setkání bylo pojato jako dva dny relaxace, sportovních soutěží atd., prostě jako zážitková akce u příležitosti patnáctého výročí firmy (ve skutečnosti skoro osmnáctého).

Tady motýl, tady motýl … hlásil Mišák do telefonu, když podával denní hlášení z návštěvy akce. Aneb koncem srpna proběhlo dvoudenní setkání současných i minulých zaměstnanců firmy ASIO-SK, a to v hotelu Remata v Ráztočnu v oblasti Bojnic. Setkání bylo pojato jako dva dny relaxace, sportovních soutěží atd., prostě jako zážitková akce u příležitosti patnáctého výročí firmy (ve skutečnosti skoro osmnáctého).

ASIO SK - narozeniny

Na své si přišly hlavně děti, pro které byla připravena řada soutěží, možností si pohrát na nejrůznějších prolézačkách a nechat se hýčkat dospělými, kteří se je snažili utahat tak, aby se mohli účastnit nerušeně večerního programu.

Dospělí si pak mohli užít krásného kopcovitého okolí, zasportovat si v rámci různých soutěží (pinec, tenis, bowling), i mimo ně a zrelaxovat například v bazénu. No a večer pak posedět a slavit, a taky trochu zavzpomínat … skoro dvacet let firmy už přeci jen nějaké vzpomínky vygeneruje.

ASIO SK - narozeniny

Jinak jen tak mimochodem hotel REMATA má dokonce shodou okolností čistírnu od firmy ASIO-SK a to AS-ANACOMP 200 EO.

Karel Plotěný

 

Kontakty

ASIO TECH, spol. s r.o.
Kšírova 552/45
619 00 Brno
ID datové schránky: 9nwzka6

ASIO NEW, spol. s r.o.
Kšírova 552/45
619 00 Brno
ID datové schránky: z9g8vaw

tel.: 548 428 111
e-mail: asio@asio.cz
 


Chcete dostávat informace z oboru, pozvánky na akce, novinky a důležité informace? Přihlašte se!

required

required

required