AS-GW/AQUALOOP určený na recyklaci šedých vod certifikován podle NSF 350

Datum: 17.1.2017
obrázek
Máme pro Vás velkou novinku. AS-GW/AQUALOOP, určený na recyklaci šedých vod, je teď nově certifikován podle předpisu NSF 350, a to pro vody ze sprch, koupelen, umývadel a praček a pro objekty třídy C – tedy pro komerční objekty.

Máme pro Vás velkou novinku. AS-GW/AQUALOOP, určený na recyklaci šedých vod, je teď nově certifikován podle předpisu NSF 350, a to pro vody ze sprch, koupelen, umývadel a praček a pro objekty třídy C – tedy pro komerční objekty. AS-GW/AQUAL0OP je tak první a jediný systém, které splňuje obzvláště přísné standardy.

Na rozdíl od většiny jiných známých systémů je tak možné upravenou vodu používat nejen na splachování, ale i na závlahu. NSF 350 pak zajišťuje to, že vodu upravenou na zařízení AS-GW/AQUALOOP je možné skladovat a není tak nutné dodržet obvyklý požadavek, že upravená voda musí být zpracována do 24 hodin nebo odvedena do odpadu.

Čistírna šedých vod pro 200EO

To že výrobek má certifikaci umožňuje to, že použití certifikované recyklační techniky je jednodušší po stránce povolování a bezpečnější z hlediska pohledu zákazníka. Modul AS-GW/AQUALOOP certifikovaný podle NSF  umožňuje  i využití stávajících nádrží v místě, a tím také realizaci cenově zajímavých systémů  s výhodnou dobou návratnosti.

 

Kontakty

ASIO TECH, spol. s r.o.
Kšírova 552/45
619 00 Brno
ID datové schránky: 9nwzka6

ASIO NEW, spol. s r.o.
Kšírova 552/45
619 00 Brno
ID datové schránky: z9g8vaw

tel.: 548 428 111
e-mail: asio@asio.cz
 


Chcete dostávat informace z oboru, pozvánky na akce, novinky a důležité informace? Přihlašte se!

required

required

required