12. 12. 2014
Ta si klade za cíl reprezentovat zájmy českých firem a výzkumu v tomto oboru na národní i evropské úrovni, v obchodní i výzkumné a vzdělávací sféře. Chce do budoucna stavět na dobrém jménu, které má Česko v tomto oboru ve světě a šířit pozitivní povědomí o nanotechnologiích ve společnosti. Zaměří se také na aktivní vyhledávání podpory a příležitostí spolupráce mezi komerční a výzkumnou sférou.
Zakládajícími členy Asociace jsou subjekty z podnikatelské sféry. Konkrétně se jedná o firmy IQ Structures s.r.o. , NANOVIA s.r.o. , nanoSPACE s.r.o. , Advanced Materials - JTJ s.r.o. , SPUR a.s. , NanoTrade s.r.o. , ASIO, spol. s r.o. , PARDAM, s.r.o. , Výzkumný Technologický Institut s.r.o. , HE3DA s.r.o. , JIMIPLET, s.r.o. a NAFIGATE Corporation, a.s.
více na: http://www.tc.cz/cs/novinky/vznikla-asociace-nanotechnologickeho-prumyslu-cr
Náš velký dík a obrovské poděkování patří společnosti ASIO, která je lídrem v oblasti čištění a úpravě vod, díky jejíž finanční pomoci bylo možné sportovní soupravy pořídit.
Číst více
8. 4. 2026
V rámci cesty ministra zahraničních věcí České republiky do Maroka jsme se zúčastnili podnikatelské mise pořádané společně s touto akcí.
Číst více
2. 4. 2026