TOP Odpovědná firma 2022, TOP Odpovědný leader v udržitelnosti

Datum: 27.10.2022
obrázek
Byznys pro společnost, největší platforma pro odpovědné a udržitelné podnikání v Česku, ocenila na slavnostním galavečeru v Cubex Centru Praha TOP Odpovědné firmy roku 2022.

Byznys pro společnost, největší platforma pro odpovědné a udržitelné podnikání v Česku, ocenila na slavnostním galavečeru v Cubex Centru Praha TOP Odpovědné firmy roku 2022.

Mezi devíti firmami, které se umístily nad 90 % hranici ratingu udržitelnosti panují minimální rozdíly. Nejvíce procentuálních bodů v kategorii TOP Odpovědná velká firma získala společnost Vodafone CZ. TOP Odpovědné malé firmě pak vévodila společnost Good Sailors. V projektové kategorii TOP Odpovědné firmy v diverzitě si ocenění již potřetí v řadě odnesla IKEA Česká republika, cenu za životní prostředí získala firma SONNENTOR a nejodpovědnější firmou pomáhající svému okolí byla vyhodnocena společnost Heimstaden. V letošním ročníku byla udělena i ocenění ve speciální kategorii. Kategorii TOP Odpovědná firma v digitalizaci vévodily firmy Deloitte, Tesco a Vodafone CZ. Odpovědnými lídry se stali Karel Plotěný z ASIO za udržitelnost a Filip Molčan z Good Sailors za diverzitu. Záštitu nad TOP Odpovědnou firmou 2022 a slavnostním galavečerm  převzal rovněž  předseda vlády České republiky  Petr Fiala.  Hlavním mediálním partnerem je zpravodajský ekonomický deník E15.

Prestižní každoroční ceny TOP Odpovědná firma reprezentují v Česku unikátní rating velkých, středních i malých firem, který hodnotí a oceňuje strategie a aktivity v oblasti odpovědnosti a udržitelnosti. Již 19 let motivuje firmy, které se dlouhodobě věnují a hlásí k rozvoji odpovědných, udržitelných procesů a řešení v byznysu, podporují rozvoj a talenty „svých“ zaměstnanců a zaměstnankyň snižují dopady na životní prostředí v rámci svého podnikání, pomáhají komunitám, kde působí a přinášejí do byznysu a na trh práce inovativní řešení.

TOP Odpovědná malá firma _ ASIO

Ceny TOP Odpovědná firma jsou otevřeny všem firmám v různých fázích přístupu k udržitelnosti, jednotlivé kategorie reflektují úsilí firem v oblasti životního prostředí, diverzity a inkluze, podpory komunit, inovací, vzdělávání a dalších. Celkem 50 nezávislých porotců z akademické sféry, médií, neziskového i komerčního sektoru, ale i z řad významných osobností, které se aktivně podílejí na rozvoji kultury podnikání v Česku, vybíralo letos z celkového počtu 67 společností, které se do prestižních cen TOP Odpovědná firma 2022 přihlásily.

... zdroj a pokračování viz https://www.odpovednefirmy.cz/cena-top/top-of/448/top-odpovedne-firmy-roku-2022-vyhlaseny.html 

Videozáznam ze slavnostního galavečera s vyhlášením výsledků nejprestižnějšího ocenění udržitelného podnikání a odpovědného chování firem napříč všemi oblastmi, které je letos uděleno již po devatenácté.

 

Kontakty

ASIO TECH, spol. s r.o.
Kšírova 552/45
619 00 Brno
ID datové schránky: 9nwzka6

ASIO NEW, spol. s r.o.
Kšírova 552/45
619 00 Brno
ID datové schránky: z9g8vaw

tel.: 548 428 111
e-mail: asio@asio.cz
 


Chcete dostávat informace z oboru, pozvánky na akce, novinky a důležité informace? Přihlašte se!

required

required

required