Brněnská přehrada ... voda na jedničku s hvězdičkou

Datum: 3.9.2016
obrázek
Při kontrole kvality koupacích vod na stránkách „Krajské hygienická stanice Jihomoravského kraje“ jsme zjistili, že skutečně voda v přehradě je momentálně na jedničku s hvězdičkou.

Poslední nádherné letní dny jsou na Brněnské přehradě typické množstvím lidí, kteří chtějí využít zbytků nádherného počasí pobytem u vody. Obsazená parkoviště a veškerá zařízení k oddechu plně využita – to svědčí opravdu o tom, že prygl jede…

Brněnská přehrada
Brněnská přehrada  (zdroj foto wikipedia.org)

Při kontrole kvality koupacích vod na stránkách „Krajské hygienická stanice Jihomoravského kraje“ jsme zjistili, že skutečně voda v přehradě je momentálně na jedničku s hvězdičkou. Všechny čtyři lokality, kde se kvalita měří, má to nejlepší hodnocení. Kvalita vody v přehradě je dokonce ještě lepší než v loňském roce. Dnes je tato situace brána již jako standard.

Jsme rádi, že díky technologiím, které jsme v rámci akce „Realizace opatření na Brněnské údolní nádrži“ dodávali a do současné doby je provozujeme, jednoznačně přispěli ke spokojenosti všech, kteří Brněnskou přehradu navštívili.

Chce se mi říct ono otřepané … takové léto budiž pochváleno.

Ing. Roman Sládek

 

Kontakty

ASIO TECH, spol. s r.o.
Kšírova 552/45
619 00 Brno
ID datové schránky: 9nwzka6

ASIO NEW, spol. s r.o.
Kšírova 552/45
619 00 Brno
ID datové schránky: z9g8vaw

tel.: 548 428 111
e-mail: asio@asio.cz
 


Chcete dostávat informace z oboru, pozvánky na akce, novinky a důležité informace? Přihlašte se!

required

required

required