Setkání vodohospodářů v Kutné Hoře 2017

Datum: 2.6.2017
obrázek
Letos ve stejném termínu jako VOD-KA a přesto opět vyprodané. Buď je ta Kutná Hora tak přitahující svou atmosférou, nebo je to tou tradicí, a nebo, že by atraktivní program a pozorní pořadatelé?

Letos ve stejném termínu jako VOD-KA a přesto opět vyprodané. Buď je ta Kutná Hora tak přitahující svou atmosférou, nebo je to tou tradicí, a nebo, že by atraktivní program a pozorní pořadatelé? Prostě pro řadu vodoprávních úřadů je to akce číslo 1 a dávají to najevo i svou přítomností v sále – stále plný sál.

Setkání vodohospodářů v Kutné Hoře 2017

To, že tuto akci podporujeme jak sponzorsky, tak i přednáškami je pro nás jako firmu (tentokrát nově)  ASIO NEW, spol. s r.o. ctí. Letos byly na pořadu dokonce dvě provokativní  a inspirativní „ASIO“ přednášky – první o provádění revizí na ČOV – „Zkušenosti z provádění revizí“ a druhá pak o řešení menších aglomerací – „Decentrál stále nechtěné dítě“. Potěšilo, že jsme přednáškou o decentrálu inspirovali i starostu Kutné Hory k řešení jednoho jejich problému, zasáhli osvětově do řešení problematiky sucha, které přednášel RNDr. Punčochář a rozpoutali debatu o odpadech ve vztahu k odpadním vodám viz propastný rozdíl mezi zákonem o odpadech a o vodách z pohledu problematiky cirkulární ekonomiky. Z tohoto pohledu zákon o vodách propadá na celé čáře – jedna věta o recirkulaci a jinak je to zákon o likvidaci bez motivace k udržitelnosti, navíc podporující restrikcemi antisociální ustanovení o jímkách na vyvážení.  Z výrobků, které jsme přímo propagovali pak byl největší zájem o inteligentní vodoměr a detektor úniku vody AS-WaterOwl, proti zápachové vložky do kanálových vstupů AS-OREO a biofiltry AS-ZEON. O biofiltrech pak bylo i nejvíce kuloárních debat – není filtr jako filtr, stále přetrvává u řady lidí nedůvěra vytvořená dodávkami horizontálně protékaných filtrů, nebo vegetačních čistíren.

Ing. Karel Plotěný

 

Kontakty

ASIO TECH, spol. s r.o.
Kšírova 552/45
619 00 Brno
ID datové schránky: 9nwzka6

ASIO NEW, spol. s r.o.
Kšírova 552/45
619 00 Brno
ID datové schránky: z9g8vaw

tel.: 548 428 111
e-mail: asio@asio.cz
 


Chcete dostávat informace z oboru, pozvánky na akce, novinky a důležité informace? Přihlašte se!

required

required

required