Veletrh Věda Výzkum Inovace

Datum: 15.4.2016
obrázek
Naše výzkumné a vývojové oddělení se zúčastnilo prvního ročníku veletrhu „Veletrh Věda Výzkum Inovace“, který propojuje vědeckou a výzkumnou sféru s podnikatelským prostředím.

Na akci jsme prezentovali naše zkušenosti s aplikovaným výzkumem a nabízeli spolupráci při návrhu laboratorních i  poloprovozních zařízení pro univerzity, střední školy i firmy. Na stánku jste mohli vidět demonstraci poloprovozních jednotek kapacitní deionizace, která umožňuje snížit množství solí nejen v odpadních vodách, a jednotku reverzní osmózy fungující na modulárním principu, kterou je možné jednoduše přestavět na ultra-, mikro-, nebo i nanofiltrační jednotku. Byly prezentovány i výrobky a technologie čištění odpadních vod, jež korespondují s vizí firmy ASIO, spol. s r.o., pod zkratkou NEW – nutrienty, energie, voda. Hlavní myšlenkou je nejen čistit odpadní vodu, ale i znovu využívat živiny, energii a vyčištěnou odpadní vodu.

Veletrh Věda Výzkum Inovace _ ASIO expozice

Děkujeme všem návštěvníkům za návštěvu našeho stánku a těšíme se na spolupráci. Věříme, že se s Vámi setkáme i v příštím roce.

Ing. Nina Tomečková

 

Kontakty

ASIO TECH, spol. s r.o.
Kšírova 552/45
619 00 Brno
ID datové schránky: 9nwzka6

ASIO NEW, spol. s r.o.
Kšírova 552/45
619 00 Brno
ID datové schránky: z9g8vaw

tel.: 548 428 111
e-mail: asio@asio.cz
 


Chcete dostávat informace z oboru, pozvánky na akce, novinky a důležité informace? Přihlašte se!

required

required

required