Hospodaření s dešťovou vodou

Výrobky pro komplexní řešení dešťových vod a šedých vod v domácnostech nyní až s 50% dotací "Dešťovka". Vyplňte prosím vstupní dotazník na základě, kterého Vám vyhotovíme nabídku šitou na míru vašemu objektu včetně zpracování odborného posudku.

Dešťová voda je příležitost a někdy naopak problém k řešení. Naše nabídka Vám pomůže vypořádat se s obojím. Plastové nádrže na dešťovou vodu AS-MONA a AS-REWA slouží k akumulaci srážkových vod, vybavení AS-PURAIN, AS-RAINMASTER pak k filtraci a využití dešťové vody. AS-RDN pak výhodně řeší kombinaci akumulace k využití srážkové vody s případnou povinnou akumulací srážkových vod před jejich postupným vypouštěním a AS-KRECHT a AS-NIDAPLAST pak pomáhají při zpomalování odtoku srážkových vod  nebo zasakování tam, kde nejsou pro zasakování optimální podmínky

Photo: Nádrže na dešťovou vodu AS-REWA

Nádrže na dešťovou vodu AS-REWA

Nádrže na dešťovou vodu variabilní velikosti a výbavy podle konkrétních případů a požadavků. Plastové nádrže jsou určené pro uskladnění a následné využívání dešťové vody. Akumulační nádrže lze také s výhodou použit na regulovaný odtok požadovaný předpisy.

více
Photo: Nádrže na dešťovou vodu AS-MONA

Nádrže na dešťovou vodu AS-MONA

Nádrže na dešťovou vodu AS-MONA jsou stabilní „festovní“ monolitické nádrže s minimálními nároky na osazení do terénu.

více
Photo: Filtr na dešťovou vodu AS-PURAIN

Filtr na dešťovou vodu AS-PURAIN

Filtr dešťové vody pro instalaci do nádrže, s unikátním patentovaným samočištěním.

více
Photo: Filtr na dešťovou vodu AS-PLURAFIT

Filtr na dešťovou vodu AS-PLURAFIT

S AS-PLURAFIT si můžete pohodlně sestavit Vámi požadovaný filtr na dešťovou vodu do variabilní šachty.

více
Photo: Provozní a monitorovací jednotka AS-RAINMASTER ECO

Provozní a monitorovací jednotka AS-RAINMASTER ECO

Zařízení s plně automatizovaným řízením a monitorováním kombinované s čerpadlem a kontrolním panelem pro využívání dešťové a pitné vody.

více
Photo: Provozní a monitorovací jednotka AS-RAINMASTER FAVORIT

Provozní a monitorovací jednotka AS-RAINMASTER FAVORIT

Jednotka s plně automatizovaným řízením a monitorováním kombinované s čerpadlem pro opětovné využívání dešťových a šedých vod. Jednotka pro velké rodinné domy, bytové domy, provozovny a průmyslové objekty.

více
Photo: Vsakovací tunel AS-KRECHT

Vsakovací tunel AS-KRECHT

AS-KRECHT je akumulační a drenážní systém tunelového tvaru, skládající se z lehké, plastové, půlkruhové schránky (schránek) uzavřených z obou stran plastovými čely. Tím je vytvořen podzemní prostor o velké kapacitě vhodný pro akumulaci a postupné zasakování srážkových vod ze zpevněných ploch a povrchů do půdy.

více
Photo: Vsakovací blok AS-NIDAPLAST

Vsakovací blok AS-NIDAPLAST

AS-NIDAPLAST je akumulační a drenážní systém skládaný z jednotlivých bloků voštinového typu. Tím je vytvořen podzemní prostor o velké kapacitě vhodný pro akumulaci a postupné zasakování srážkových vod ze zpevněných ploch a povrchů do půdy. V případě použití v kombinaci s nepropustnými foliemi slouží jako retenční nádrž s řízeným odtokem.

více
Photo: Nádrž na dešťovou vodu AS-RDN

Nádrž na dešťovou vodu AS-RDN

U nádrží na dešťovou vodu se dá zkombinovat akumulace a retence v jedné nádobě, a šetřit tak jak potřebný objem, tak finance.

více

Nevíte jak vybrat a poskládat vhodnou kombinaci výrobků pro Váš dům? Máte strach, aby jste při objednávání na něco nezapomněli? Podívejte se na tuto animaci a získáte přehled o možnostech řešení.

 

 


Chcete dostávat informace z oboru, pozvánky na akce, novinky a důležité informace? Přihlašte se!

required

required

required