2. 10. 2018
Rádi bychom Vás pozvali na bezplatný on-line seminář (webinář) tentokrát na téma "Úprava vod pro domácnosti a průmysl" , který se uskuteční již tento pátek , 5.10.2018, v 09:30 .
Webinář bude probíhat na adrese https://youtu.be/2tjisv3ZNAM .
Úprava vody jako taková pracuje s různými možnostmi úpravy dle požadavků jednotlivých odvětví a spotřebišť, pro která má být upravená voda využita. Požadované kvality vody je dosaženo různými technologiemi na úpravu vody , které budou na webináři představeny. V podstatě je většina případů řešitelná použitím různých modulů a tak samotná úpravna je jednoduchá skládačka… tedy na první pohled.
Kořenovky, Likos-S, a.s. a ASIO NEW, spol. s r.o. Vás srdečně zvou na diskusní seminář, který se koná 26.04.2023 v Otevřené zahradě v Brně.
Číst více
21. 3. 2023
V současnosti dosáhla Česká republika toho, že jsou v podstatě odkanalizovány aglomerace větší než 2000 obyvatel (EO). Ale tisíce menších obcí to stále čeká.
Číst více
21. 3. 2023