AS-AIR BOX: Inovativní filtrační řešení pro čistou vodu

AS-AIR BOX je nerezový filtrační box navržen k udržení zdravotní nezávadnosti pitné vody ve vodojemech. Jeho klíčovou složkou je nanovlákenný filtr SPURTEX®, vyvinutý českou společností SPUR a.s., specializující se na nanotechnologie. Tento filtr poskytuje výjimečnou ochranu před škodlivými částicemi, jako jsou bakterie, aerosoly, smog a viry…

Získejte informace o produktu

AS-AIR BOX je nerezový filtrační box navržen k udržení zdravotní nezávadnosti pitné vody ve vodojemech. Jeho klíčovou složkou je nanovlákenný filtr SPURTEX®, vyvinutý českou společností SPUR a.s., specializující se na nanotechnologie. Tento filtr poskytuje výjimečnou ochranu před škodlivými částicemi, jako jsou bakterie, aerosoly, smog a viry.

 

Výhody:

  1. Univerzálnost: Schopnost výroby boxů pro různé rozměry filtrů, včetně atypických.
  2. Výjimečné Filtrační Schopnosti: Nanovlákenný materiál zaručuje vynikající filtrační účinnost, zachycující ultra jemné částice.
  3. Konstrukce a Použité Materiály: Kvalitní materiály a precizní zpracování zajišťují trvanlivost a funkčnost výrobku.
  4. Stabilita: Nanovlákenné materiály udržují vysokou účinnost i po dlouhodobém skladování, což přináší ekonomické i výkonnostní výhody.

Materiálová Specifikace:

Materiál SPURTEX® KF s nanovláknovou vrstvou účinně zachycuje ultra jemné částice v rozmezí 20–400 nm, ideální pro záchyt bakterií a virů.

AS-AIR BOX přináší spolehlivé a dlouhodobé řešení pro udržení čistoty vody ve vodojemech, díky své inovativní konstrukci a vynikající filtrační účinnosti.